Zverev – Alcaraz typy, gdzie obejrzeć, o której godzinie ten ćwierćfinał Roland Garros 2022?

Wtorek przyniesie nam pasjonującą rywalizację w ćwierćfinałach Roland Garros 2022. W jednym z nich Alexander Zverev podejmie wschodzącą gwiazdę hiszpańskiego tenisa, Carlosa Alcaraza. Kto wygra?

Alexander Zverev – Carlos Alcaraz typy na ćwierćfinał Roland Garros (31.05.2022)

Rzuć okiem na najnowsze przed meczem Zverev – Alcaraz typy i kursy bukmacherskie.

Alcaraz znów wprawi kibiców w zachwyt?

Carlos Alcaraz przebojem wdarł się do ścisłej czołówki światowego tenisa. 19-latek wygrał w tym sezonie cztery turnieje, w tym trzy na kortach ziemnych. Teraz z powodzeniem radzi sobie na Roland Garros 2022 i jest zdecydowanym faworytem bukmacherów w nadchodzącym ćwierćfinale przeciwko Alexandrowi Zverevowi. Niemca nie należy jednak lekceważyć, bo na pewno jest żądny rewanżu za ostatnią porażkę z Alcarazem. Miała ona miejsce na finale poprzedniego turnieju w Madrycie.

zverev alcaraz typy

Wówczas jednak Carlos Alcaraz jednostronnie pokonał Zvereva 6:3, 6:1. Potwierdza, że utrzymał dobrą formę na Roland Garros 2022. Bukmacherzy nieco obawiali się jego występu, bowiem borykał się z drobnym urazem przed Wielkim Szlemem. Wszystko jednak jest w jak najlepszym porządku, a najlepszym dowodem na to są kolejne zwycięstwa Alcaraza nad Londero, Ramosem, Kordą oraz Chaczanowem. Trzy razy wygrał do zera, tocząc przy tym jeden dłuższy, pięciosetowy pojedynek przeciwko rodakowi Ramosowi. Alexander Zverev w drodze po ćwierćfinał Roland Garros 2022 ograł Ofnera, Baeza, Nakashimę i Zapatę Mirallesa. Trudno nie zauważyć, że miał nieco łatwiejszą drabinkę.

Naszym zdaniem zdecydowanym faworytem meczu Zverev – Alcaraz jest ten drugi. Stawiamy więc na Zverev – Alcaraz typy na zwycięstwo Hiszpana. Nie spodziewamy się jednak, żeby mecz ten potrwał długo. Stąd kolejne typy na under 4.5 seta. Wszystkie trzy dotychczas rozegrane bezpośrednie mecze Zvereva i Alcaraza kończyły się w dwóch setach. Dwa razy wygrał co prawda Niemiec, ale miało to miejsce w 2021 roku, zanim jeszcze gwiazda Alcaraza rozbłysnęła. W tym roku Hiszpan nie pozostawił w Madrycie wątpliwości, kto jest lepszym tenisistą.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Alcaraz – Zverev 2:0 (Madryt, 2022)
  • Alcaraz – Zverev 0:2 (Wiedeń, 2021)
  • Alcaraz – Zverev 0:2 (Acapulco, 2021)

O której mecz Zverev – Alcaraz? Kiedy?

Mecz odbędzie sie 31 maja 2022 roku, o godzinie 15:00.

Gdzie obejrzeć Alcaraz – Zverev?

Z meczu Alcaraz – Zverev transmisja na żywo na Eurosport 1.

0 0 votes
Article Rating