Zverev – Ofner typy, zakłady, transmisja, o której mecz Roland Garros 2022?

Alexander Zverev zaliczany jest do szerokiego grona faworytów Roland Garros 2022. Niemiec w pierwszym meczu zagra z Austriakiem, Sebastianem Ofnerem.

Alexander Zverev – Sebastian Ofner typy, kursy i zakłady (22.05.2022)

Zacznijmy od prezentacji, jak wyglądają nasze na Zverev – Ofner typy bukmacherskie.

Do trzech razy sztuka?

zverev - ofner typy

Zapewne z takim nastawieniem Alexander Zverev przystępuje do Roland Garros 2022. Niemiec w tym sezonie był już w dwóch finałach – w Madrycie oraz Montpellier. Musiał jednak uznać w nich wyższość Alcaraza i Bublika. Teraz z pewnością chciałby zdobyć pierwszy tytuł w 2022 roku i to od razu wielkoszlemowy French Open. Pierwszy mecz wygląda na papierze jak spacerek dla Niemca. Sebastian Ofner to rywal, który jest klasyfikowany na 218. miejscu rankingu ATP. Do Rolanda Garrosa przebijał się drogą kwalifikacji, która była dość wyboista, a zwłaszcza finałowy, dwugodzinny bój z Włochem Giannessim.

Naszym zdaniem w nadchodzącym meczu Niemiec potwierdzi klasę. Stawiamy na Zverev – Ofner typy na pewną wygraną trzeciej rakiety świata. Kursy na jedynkę są jednak wyjątkowo niskie, dlatego też, znaleźliśmy ciekawe zakłady na handicap gemowy. Uważamy, że w całym meczu Zverev zdobędzie przynajmniej o 9 gemów więcej od swojego rywala. Do tej pory Niemiec i Austriak grali ze sobą jeden raz – na Wimbledonie w 2017 roku. Zverev potrzebował 1 godzinę 35 minut, żeby pokonać Ofnera 3:0.

Zverev – Ofner transmisja, kiedy i gdzie obejrzeć?

Transmisja meczu Zverev – Ofner na Eurosporcie 2 oraz w internecie na Eurosport Extra (Player). Mecz zostanie rozegrany 22 maja i będzie trzecim spotkaniem na korcie. Wcześniej zagrają Isner i Halys. Początku meczu Zvereva należy spodziewać się około godziny 15.

0 0 votes
Article Rating