ZAKSA – Jastrzębski typy, transmisja, zapowiedź meczu

Przed nami rewanżowe starcie 1/2 finału siatkarskiej Ligi Mistrzów. Jastrzębski Węgiel staje przed arcytrudnym zadaniem, odwrócenia losów dwumeczu przeciwko ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel typy i kursy (7.04.2022)

Standardowo już zaczynamy tekst, prezentując na ZAKSA – Jastrzębski typy godne uwagi.

Niespodzianka w pierwszym meczu, rewanż to formalność?

W pierwszym meczu, dość niespodziewanie ZAKSA ograła Jastrzębskiego 3:0 na terenie rywala. Gra jastrzębian nie układała się już od pierwszego seta, przegranego do 20. Później było już tylko gorzej, czego potwierdzeniem są kolejne partie przegrane odpowiednio do 16 i 15. Ciężko o optymizm przed rewanżem. Zwłaszcza, że przed kilkoma dniami obie ekipy znów zagrały przeciwko sobie. W PlusLidze znów gorą była ZAKSA, wygrywając 3:0.

ZAKSA - Jastrzębski typy

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle broni tytułu sprzed roku, kiedy to w wielkim finale Ligi Mistrzów pokonała Itas Trentino. Co ciekawe, może dojść do rewanżowego starcia w finale tegorocznej edycji, bowiem drugi półfinał to rywalizacja właśnie Itas Trentino i Safety Peruga. Pierwszy mecz padł łupem (3:2) Trentino. Wracając jednak do starcia ZAKSA – Jastrzębski, typy kierujemy w stronę wygranej gospodarzy. Trudno o inne prognozy, kiedy kędzierzynianie wygrali pierwszy mecz aż 3:0, a cztery ostatnie bezpośrednie pojedynki, w tym przed kilkoma dniami w PlusLidze, padły ich łupem.

Oczywiście, nie odbieramy szans Jastrzębskiemu Węglowi, bowiem nie takie historie siatkówka już widziała. Niemniej jednak uważamy, że poza ugraniem maksymalnie jednego seta, gości nie będzie stać na nic więcej. Stąd sugerujemy też obstawić, że nie będzie piątego seta.

Gdzie obejrzeć ZAKSA – Jastrzębski? Transmisja na żywo 1/2 finału Ligi Mistrzów

Ten mecz zaplanowano na 7 kwietnia 2022 roku. Początek o godzinie 20:00. Mecz, który mamy nadzieję, będzie pełny emocji, można obejrzeć na Polsacie Sport. Dostępna będzie też do wykupienia transmisja online, za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go.