Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (03.03.2024)

Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (03.03.2024)
fot. Icon Sport

Jak będą wyglądać skoki narciarskie dzisiaj? Na którą zaplanowano start kwalifikacji oraz konkursu głównego? Szczegóły poniżej. Serdecznie zapraszam.

OGLĄDAJ TUTAJ

O której godzinie i kiedy skoki narciarskie dzisiaj?

Niedziela, 3 marca 2024r.

14:30 – Kwalifikacje

16:00 – Konkurs indywidualny

Około 14:30 powinny dzisiaj zacząć się skoki narciarskie, kiedy to najlepsi zawodnicy na świecie wezmą udział w kwalifikacjach. Niemal tuż po ich zakończeniu rozpocznie się natomiast konkurs indywidualny. Jego początek zaplanowano na godz. 16:00.

Gdzie oglądać skoki narciarskie na żywo?

Ścisła współpraca Polskiego Związku Narciarskiego oraz firmy Superbet ma bardzo wiele plusów. Tym największym jest prawdopodobnie możliwość obserwacji na żywo każdego z kolejnych konkursów zaliczanych do cyklu Pucharu Świata. Oczywiście zupełnie za darmo. Wystarczy jedynie posiadać aktywne konto gracza. Takowe uzyskuje się już w momencie dokonania pełnej rejestracji.

OGLĄDAJ TUTAJ

Dla osoby, która śledzi na bieżąco skoki narciarskie, gdzie oglądać transmisję w TV jest również bardzo istotną informacją. Akurat w tej kwestii od pewnego czasu nie zmienia się zupełnie nic. Przekaz live z dzisiejszych zawodów będzie więc można śledzić na antenach stacji TVN, Eurosport 1 oraz Eurosport 2.

Miłe zaskoczenie

Wczorajszy konkurs drużynowy był dla Polaków naprawdę udany. Czwarta lokata przy naprawdę dobrej dyspozycji niemal wszystkich reprezentacji to wynik, który nie po raz pierwszy daje spore nadzieje przed zmaganiami indywidualnymi.

Najwięcej obiecuję sobie rzecz jasna po występie Aleksandra Zniszczoła. Bardzo dobrze na skoczni w Lahti czuje się także Kamil Stoch. Mocno liczę więc na miłe zaskoczenie i nieco inny skład osobowy drugiej serii konkursowej, aniżeli miało to miejsce w piątek. Co najmniej dwójka Biało-czerwonych to absolutne minimum.