Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (17.03.2024)

Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (17.03.2024)

Skoki narciarskie dzisiaj będą nam towarzyszyły niemal przez cały dzień. Czym to jest spowodowane i kiedy dokładnie należy spodziewać się występów zawodników reprezentujących Biało-czerwone barwy? Szczegóły poniżej.

OGLĄDAJ TUTAJ

O której godzinie i kiedy skoki narciarskie dzisiaj?

Niedziela, 17.03.2024

11:05 – Konkurs indywidualny (1 seria)

15:30 – Konkurs indywidualny (3 serie)

Pogoda i skoki narciarskie, kiedy to warunki atmosferyczne stają na przeszkodzie do przeprowadzenia konkretnych zawodów to scenariusz wszystkim doskonale znany. W sobotę mieliśmy jego kolejny “namacalny” przykład.

W wyniku silnych podmuchów wiatru organizatorzy Raw Air zdecydowali się przenieść sobotni konkurs na niedzielny poranek. I tak pierwsze zmagania, na które będzie składała się raptem jedna seria konkursowa, zaplanowano na godz. 11:05. Drugi konkurs, podczas którego odbędą się aż trzy pojedyncze serie, wystartuje natomiast około godz. 15:30.

Gdzie oglądać skoki narciarskie na żywo?

Zdecydowanie najczęściej wybieranym sposobem śledzenia poczynań najlepszych skoczków na świecie jest relacja udostępniana przez firmę Superbet. Jak uzyskać do niej dostęp? Wystarczy posiadać aktywne konto gracza u tego bukmachera. Brak jest jakichkolwiek wymogów związanych z minimalnym depozytem bądź stawką zakładu.

OGLĄDAJ TUTAJ

W TV przekaz live z zawodów na mamucie w Vikersund będzie rzecz jasna dostępny na antenach stacji TVN oraz Eurosport 1.

Austria kontra reszta świata

Obserwując wyniki paru ostatnich konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich, można dostrzec pewną interesującą prawidłowość. Wiele można mówić o Austriakach i darzyć ich sympatią lub też nie, ale sportowej klasy im bez wątpienia odmówić nie można.

Finałowa rywalizacja na Vikersundbakken upłynie tym samym pod znakiem walki pomiędzy Stefanem Kraftem i spółką a resztą świata, w której to niewątpliwy prym będzie wiódł Peter Prevc.

Jestem piekielnie ciekawy, czy Słoweniec w jednym ze swoich ostatnich akcentów w profesjonalnej karierze zdołał przeprowadzić szaleńczy atak na pierwszą lokatę, odbierając tym samym wygraną w norweskim cyklu liderowi PŚ. Byłaby to doprawdy piękna historia.