Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (25.11.2023)

Skoki narciarskie dzisiaj, kiedy i gdzie oglądać na żywo (25.11.2023)
03 February 2023, Hesse, Willingen: Nordic skiing, ski jumping: World Cup, large hill, training men. Halvor Egner Granerud from Norway starts his training jump. Photo: Swen Pförtner/dpa - Photo by Icon sport

Skoki narciarskie dzisiaj inaugurują jubileuszowy 45. sezon Pucharu Świata. Oto garść informacji o samych zawodach. Każdy fanatyk tej dyscypliny musi się koniecznie zapoznać z niniejszym tekstem. Miłej lektury.

O której godzinie i kiedy skoki narciarskie dzisiaj?

Oto jak przedstawia się program zawodów w fińskiej Ruce na dzisiejsze popołudnie:

Sobota, 25.11.2023

14:45 – Seria próbna

16:15 – Konkurs indywidualny

Skoczkowie pojawią się na Rukatunturi po raz pierwszy około godz. 14:45. To wtedy odbędzie się seria próbna. Pierwszą serię konkursu głównego zaplanowano natomiast na godz. 16:15.

Gdzie oglądać skoki narciarskie na żywo?

Pośród osób, które lubią śledzić skoki narciarskie gdzie oglądać pojawia się bardzo często w ramach pytań o najbliższe zawody Pucharu Świata. Sobotni konkurs w Ruce będzie zatem można obserwować zarówno na antenach stacji Eurosport 1, jak i TVN.

Polskie (nie) loty

Apetyty pośród kibiców znad Wisły zawsze były, są i będą ogromne. Wszak jesteśmy jedną z najbardziej utytułowanych nacji w tej dyscyplinie na całym świecie. To od lat absolutnie się nie zmienia.

Dotychczasowe skoki oddane przez Biało-czerwonych na fińskim obiekcie nie napawają jednak optymizmem. Pozostaje zatem mieć tylko nadzieje, że skoki narciarskie dzisiaj, jakie będzie nam dane oglądać, okażą się o wiele, wiele lepsze.

Nikt bowiem talentu Stochowi i spółce przecież odmówić nie może, a to, że forma na start sezonu nie jest jeszcze najwyższa, to zupełnie normalne. Z biegiem czasu sytuacja na pewno ulegnie poprawie. My w to wierzymy i polecamy takie nastawienie także i Wam!