Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo. Transmisja tv, online, kiedy gra? (14.10.2023)

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo. Transmisja tv, online, kiedy gra? (14.10.2023)
Icon Sport

Polak pokonuje kolejnych rywali na turnieju w Szanghaju i już zapewnił sobie grę w półfinale imprezy. Najbliższym rywalem Hurkacza będzie Amerykanin Sebatian Korda. Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Na żywo transmisja, stream online? Szczegóły sprawdzisz poniżej.

Oglądaj tutaj

Hubert Hurkacz – kiedy gra mecz dzisiaj i o której godzinie? (14.10.2023)

Półfinałowy mecz Hurkacza z Kordą zapowiada się naprawdę rewelacyjnie. Zwłaszcza, że Amerykanin ma na rozkładzie między innymi Bena Sheltona czy Daniła Miedwiediewa, który bronił tytułu w Szanghaju. W związku z tym, warto wiedzieć kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj. Mecz Hurkacz – Korda zaplanowano na sobotę 14 października i rozpocznie się nie przed godziną 10:30 czasu polskiego.

Do tej pory Hurkacz i Korda mierzyli się dwukrotnie. Raz wygrał Polak, a raz Amerykanin. Ich ostatni mecz dostarczył naprawdę wielu emocji, bowiem trwał aż przez pięć setów. Czy podobnie będzie i tym razem? Niewykluczone.

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja tv i online za darmo

Z meczu półfinałowego Hurkacz – Korda transmisja dostępna będzie za darmo. Transmisję online znajdziesz w serwisie Superbet. Wymagana jest rejestracja konta aby oglądać mecz Hurkacza dzisiaj za darmo, podobnie zresztą jak i inne mecze tenisa ziemnego. Warto też wspomnieć, że z Hurkacz – Korda transmisja telewizyjna pojawi się na antenie Polsatu Sport. Początek meczu Hurkacz – Korda, jak już wspomnieliśmy, nie przed godziną 10:30 czasu polskiego.

Oglądaj tutaj