Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo: transmisja TV i stream online, kiedy gra? (19.08.2023)

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo: transmisja TV i stream online, kiedy gra? (19.08.2023)
Icon Sport

Drugi raz w ciągu nieco ponad tygodnia Hubi zmierzy się z Carlosem Alcarazem. Tym razem w ramach półfinału turnieju ATP w Cincinnati 2023. Wiemy już kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj. Na żywo transmisja i stream online są dostępne. Sprawdź szczegóły.

OGLĄDAJ TUTAJ

Hubert Hurkacz: kiedy gra mecz dzisiaj i o której godzinie? (19.08.2023)

Hubert Hurkacz poszedł za ciosem i po pokonaniu Tsitsipasa, tym razem bez straty seta wygrał z Popyrinem. Dzięki temu Polak awansował do półfinału turnieju w Cincinnati, gdzie zagra przeciwko Carlosowi Alcarazowi. Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? O której Hurkacz – Alcaraz? Mecz Hurkacza dzisiaj, tj. sobota 19 sierpnia 2023 roku, około godziny 19:00 czasu polskiego.

Wiedząc już kiedy gra Hurkacz mecz dzisiaj, warto przypomnieć, że 11 sierpnia, a więc osiem dni temu, Polak postawił się Hiszpanowi w Toronto. Wygrał pierwszego seta, a dwa kolejne przegrał dopiero po tie-breakach. Liczymy znów na twardą męską walkę do ostatniej piłki!

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo: transmisja tv i stream online za darmo

Wiesz kiedy gra Hurkacz mecz dzisiaj, a czy wiesz gdzie oglądać mecz Hurkacza dzisiaj na żywo? Transmisja telewizyjna na Polsacie Sport Extra. Z kolei stream, a więc darmowa transmisja online po rejestracji konta w Betclic.

OGLĄDAJ TUTAJ