Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo, transmisja, kiedy gra? (22.01.2024)

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo, transmisja, kiedy gra? (22.01.2024)
Icon Sport

Hubert Hurkacz jest ostatnim Polakiem, który został na placu boju w grze pojedynczej Australian Open 2024. Tenisista z Wrocławia w czwartej rundzie turnieju w Melbourne zagra przeciwko Arthurowi Cazaux z Francji. Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo? Transmisja? Na te pytania odpowiedzi znajdziesz w poniższym tekście.

OGLĄDAJ TUTAJ

Hubert Hurkacz – kiedy gra mecz dzisiaj, o której godzinie? 22.01.2024

W czwartej rundzie Australian Open Hubert Hurkacz spróbuje pokonać Arthura Cazaux. Francuz jest wyraźnym underdogiem, ale trzeba mieć na uwadze, że pokonał już Holgera Rune i Tallona Griekspoora. Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Starcie Hurkacz – Cazaux zostało zaplanowane na 22 stycznia i rozpocznie się o godzinie 5:00 czasu polskiego. To oznacza, że polscy kibice tenisa ziemnego nie pośpią za długo w poniedziałkowy wczesny poranek. Będzie to pierwszy w historii mecz Polaka z Francuzem i jak już wspomniałem, to nasz tenisista jest jego zdecydowanym faworytem.

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja za darmo

Z meczu Hurkacz – Cazaux transmisja dostępna będzie zarówno w tradycyjnej telewizji, jak i w internecie. W przypadku telewizji, mecz Hurkacza dzisiaj na żywo pokaże kanał Eurosport 2. Osoby, które nie mają do niego dostępu lub nie mogą oglądać TV z innych przyczyn, mogą skorzystać z darmowej transmisji online, która dostępna będzie w serwisie STS. Wymagana jest rejestracja konta i postawienie dowolnego zakładu za minimum 2 złote. Dzięki temu można oglądać wszystkie mecze Australian Open 2024 za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ