Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo, transmisja, kiedy gra? (27.10.2023)

hurkacz-humbert-typy
Icon Sport

Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Na żywo transmisja i stream online? Wszelkie informacje odnośnie ćwierćfinałowego pojedynku Hurkacza z Griekspoorem sprawdzisz w poniższym tekście.

Oglądaj tutaj

Hubert Hurkacz: kiedy gra mecz dzisiaj, o której godzinie początek? 27.10.2023

Hubert Hurkacz wygrał już dwa mecze na turnieju w Bazylei, a teraz przed nim ćwierćfinałowa rywalizacja przeciwko Tallonowi Griekspoorowi. Jasne stało się już kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj. Mecz Hurkacz – Griekspoor w piątek, 27 października 2023, nie przed godziną 14:00 czasu polskiego. Stawką pojedynku będzie awans do półfinału halowego turnieju w Bazylei.

Hurkacz grał już z Griekspoorem dwukrotnie w tym sezonie. Pierwszy mecz zakończył się wygraną 3:2 Polaka i miał miejsce na French Open. Drugie starcie, rozegrane w niemieckim Halle wygrał Griekspoor stosunkiem setów 2:1. Czy i tym razem obaj panowie wygrają co najmniej jedną partię? Jesteśmy ciekawi.

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja ATP Bazylea 2023

Z pojedynku Huberta Hurkacza z Tallonem Griekspoorem przekaz na żywo będzie można oglądać zarówno w telewizji, jak i online. Jeżeli chodzi o Hurkacz – Griekspoor transmisja, to pojawi się ona na antenie Polsatu Sport. Z kolei mecz w internecie będziesz mógł śledzić za darmo na stronie Fortuny. Wymagana jest rejestracja konta, aby oglądać ten i inne mecze tenisa ziemnego za darmo. Skorzystaj z poniższego linku.

Oglądaj tutaj