Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo, transmisja, kiedy gra? (27.10.2023)

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo, transmisja, kiedy gra? (27.10.2023)
Icon Sport

Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Na żywo transmisja i stream online? Wszelkie informacje odnośnie ćwierćfinałowego pojedynku Hurkacza z Griekspoorem sprawdzisz w poniższym tekście.

OGLĄDAJ TUTAJ

Hubert Hurkacz: kiedy gra mecz dzisiaj, o której godzinie początek? 27.10.2023

Hubert Hurkacz wygrał już dwa mecze na turnieju w Bazylei, a teraz przed nim ćwierćfinałowa rywalizacja przeciwko Tallonowi Griekspoorowi. Jasne stało się już kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj. Mecz Hurkacz – Griekspoor w piątek, 27 października 2023, nie przed godziną 14:00 czasu polskiego. Stawką pojedynku będzie awans do półfinału halowego turnieju w Bazylei.

Hurkacz grał już z Griekspoorem dwukrotnie w tym sezonie. Pierwszy mecz zakończył się wygraną 3:2 Polaka i miał miejsce na French Open. Drugie starcie, rozegrane w niemieckim Halle wygrał Griekspoor stosunkiem setów 2:1. Czy i tym razem obaj panowie wygrają co najmniej jedną partię? Jesteśmy ciekawi.

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja ATP Bazylea 2023

Z pojedynku Huberta Hurkacza z Tallonem Griekspoorem przekaz na żywo będzie można oglądać zarówno w telewizji, jak i online. Jeżeli chodzi o Hurkacz – Griekspoor transmisja, to pojawi się ona na antenie Polsatu Sport. Z kolei mecz w internecie będziesz mógł śledzić za darmo na stronie Fortuny. Wymagana jest rejestracja konta, aby oglądać ten i inne mecze tenisa ziemnego za darmo. Skorzystaj z poniższego linku.

OGLĄDAJ TUTAJ