Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo: transmisja i kiedy gra? (28.10.2023)

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo: transmisja i kiedy gra? (28.10.2023)
Icon Sport

Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Na żywo transmisja i stream online będą dostępne za darmo. Polak awansował bowiem do półfinału turnieju ATP w Bazylei i przed nim walka o wielki finał.

OGLĄDAJ TUTAJ

Hubert Hurkacz: kiedy gra mecz dzisiaj i o której godzinie ? 28.10.2023

Hubert Hurkacz wygrał trzy mecze na turnieju w Bazylei. Dwa pierwsze spotkania bez straty seta, ale schody zaczęły się w ćwierćfinale, kiedy po tie-breaku przegrał pierwszego seta przeciwko Tallonowi Griekspoorowi. Na szczęście wrocławianin wrócil do meczu, wygrał dwa kolejne sety i awansował do półfinału. Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Półfinałowy mecz Hurkacz – Humbert już w sobotę 28 października, nie przed godziną 15:00 czasu polskiego.

Faworytem meczu będzie Hubert Hurkacz. Polscy kibice liczą, że nie tylko awansuje do finału w Bazylei, ale i również wygra cały turniej, co miało miejsce podczas niedawnej imprezy w Szanghaju. Polak jest w dobrej formie, a jego marzeniem jest zagrać na turnieju ATP Finals 2023, który zwieńczy tenisowy sezon. Wiesz kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj. Gdzie oglądać?

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja meczu półfinałowego (ATP Bazylea 2023)

Z meczu półfinałowego Hurkacz – Humbert transmisja będzie dostępna na żywo na Polsacie Sport. Poza tym mecz Hurkacza dzisiaj na żywo będziesz mógł obejrzeć za darmo we Fortunie. Wymagana jest rejestracja z poniższego przycisku.

OGLĄDAJ TUTAJ