Hurkacz / Dimitrow – Dodig / Krajicek typy i transmisja (debel ATP Rzym)

Póki co nie będzie trzeciego turnieju w wykonaniu Hurkacza i Isnera, bowiem najbliższym partnerem Polaka w grze podwójnej na ATP w Rzymie będzie Bułgar, Grigor Dimitrow. Czas zatem na mecz pierwszej rundy Italian Open, gdzie debel Hurkacz / Dimitrow zagra z parą Dodig / Krajicek.

To spotkanie już za nami. Hurkacz i Dimitrow wygrali, więc sprawdź typy na kolejne.

Hurkacz / Dimitrow – Dodig / Krajicek typy, zapowiedź i transmisja (09.05.2022)

Na sam początek zobacz nasze typy na debel Hurkacz / Dimitrow – Dodig/ Krajicek.

Czy Dimitrow / Hurkacz debel wygra na inaugurację w Rzymie?

Tak naprawdę ciężko o solidne typy bukmacherskie przed nadchodzącym meczem. W przypadku Hurkacza i Dimitrowa możemy jedynie bazować na indywidualnych umiejętnościach obu tenisistów oraz na tym, co pokazywali w poprzednich występach w grze podwójnej z innymi partnerami. Wszystko dlatego, że para Dimitrow / Hurkacz zagra ze sobą po raz pierwszy. Patrząc jednak na dyspozycje obu tenisitów uważamy odwrotnie niż bukmacherzy, którzy stawiają Polaka i Bułgara w roli underdogów. Naszym zdaniem wszystko poza doświadczeniem rywali, przemawia za Hurkaczem i Dimitrowem. Są po prostu lepszymi indywidualnościami i jeżeli znajdą na korcie wspólny język, nie powinni mieć problemów z ograniem Dodiga i Krajicka.

Hurkacz / Dimitrow - Dodig / Krajicek typy

Najbliżsi rywale Polaka i Bułgara wystąpili wspólnie na trzech turniejach. W 2021 roku dotarli do finału w Winston-Salem, a w 2022 roku odpadali w pierwszej rundzie zarówno w Belgradzie, jak i Estoril. Chorwat i Amerykanin nie mają też ostatnio większych sukcesów, by nie użyć mocniejszych słów, w grze singlowej, co jest zupełnym przeciwieństwem dobrej formy, którą prezentuje zarówno Dimitrow, jak i Hurkacz. Debel ten powinien naszym zdaniem wygrać.

Kiedy mecz Hurkacz / Dimitrow – Dodig / Krajicek?

Spotkanie zostanie rozegrane 9 maja 2022 roku. Będzie to trzeci pojedynek na korcie nr 3, gdzie rywalizacja rozpocznie się o 11:00. Meczu Hurkacza i Dimitrowa można spodziewać się zatem w okolicach godziny 14:00 – 15:00.

Hurkacz / Dimitrow – Dodig / Krajicek transmisja debla

Mecz pokaże Polsat Box Go oraz legalni bukmacherzy, między innymi Betclic, Fortuna oraz STS.