Hurkacz – Djoković transmisja tv i online – gdzie oglądać mecz ATP Finals 2023?

Hurkacz – Djoković transmisja tv i online – gdzie oglądać mecz ATP Finals 2023?
Icon Sport

Stało się to, na co czekało wielu polskich kibiców, a więc Hubert Hurkacz wskoczył do drabinki głównej ATP Finals 2023, zastępując w niej kontuzjowanego Stefanosa Tsitsipasa. Polak zagra tylko jeden mecz. W związku z tym warto odpowiedzieć sobie na pytanie gdzie oglądać mecz Hurkacz – Djoković. Transmisja dostępna będzie za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Djoković? Transmisja online ATP Finals 2023

Z meczu ATP Finals 2023 Hurkacz – Djoković transmisja będzie możliwa do obejrzenia na stronie STS. To darmowa transmisja online. Bukmacher wymaga rejestracji konta, dzięki której możesz oglądać mecz Hurkacza na żywo zarówno na komputerze, jak i nawet na telefonie komórkowym. Hurkacz z Djokoviciem zagrają w czwartek 16 listopada o godzinie 14:30 czasu polskiego.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie obejrzeć Hurkacz – Djoković? Transmisja tv, na jakim kanale?

Oczywiście naturalnym jest także, że Hurkacz – Djoković transmisja pojawi się w TV. Na jakim kanale oglądać mecz Hurkacza na żywo? Transmisję zapewni antena Polsat Sport, a więc nadawca, który posiada prawa do pokazywania całego cyklu ATP, częścią którego jest turniej finałowy w Turynie.

Hurkacz dokona niemożliwego?

Hubert Hurkacz jeszcze nigdy nie wygrał z Novakiem Djokoviciem. Polak i Serb zagrali do tej pory sześć meczów. W tym sezonie mieli sposobność grać przeciwko sobie dwukrotnie. W Dubaju Nole wygrał 2:0, a na Wimbledonie Hurkacz postawił twardsze warunki i urwał faworyzowanemu Djokovicowi seta. Tym razem liczymy też na walkę. Zwłaszcza, że Hurkacz był w gotowości i mógł się spodziewać, że wskoczy na dwa lub jeden mecz. Oczywiście spełnił się drugi scenariusz, który nie pozwoli już Hurkaczowi awansować do półfinałów ATP Finals 2023.