Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo. Transmisja TV i online, kiedy gra? 04.09.2023

Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo. Transmisja TV i online, kiedy gra? 04.09.2023
Icon Sport

Przed polską tenisistką mecz czwartej rundy US Open 2023. Jej rywalką będzie Jelena Ostapenko. Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Transmisja na żywo i stream online? Będą dostępne. Sprawdź zatem gdzie oglądać mecz Świątek dzisiaj na żywo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo? Transmisja i wynik

Po pokonaniu swojej przyjaciółki Kaji Juvan, Iga przystępuje do walki o ćwierćfinał US Open 2023. Jej rywalką jest Jelena Ostapenko. Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Mecz Świątek – Ostapenko w nocy, z 3 na 4 września (z niedzieli na poniedziałek), jako drugi od godziny 1:00 czasu polskiego, po meczu Djoković – Gojo.

Wiedząc kiedy gra Świątek mecz dzisiaj, warto powiedzieć, że Iga spróbuje przełamać niemoc przeciwko Łotyszce. Do tej pory Świątek przegrała wszystkie trzy bezpośrednie mecze z Ostapenko.

Gdzie oglądać mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo? 04.09.2023

Transmisja meczu Świątek – Ostapenko na Eurosporcie. Będzie można też oglądać mecz Świątek dzisiaj na żywo za darmo. Transmisja online w Betclic. Żeby obejrzeć Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo konieczna jest rejestracja konta. Dokonasz jej w 30 sekund. Dzięki temu możesz oglądać nie tylko Świątek – Ostapenko, ale także pozostałe mecze US Open 2023 całkowicie za darmo. Skorzystaj z poniższego przycisku. Powodzenia i Jazda Iga!

OGLĄDAJ TUTAJ