Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo – transmisja tv i online, kiedy gra? 07.10.2023

Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo – transmisja tv i online, kiedy gra? 07.10.2023
Icon Sport

Stało się to, czego się spodziewaliśmy, a więc Iga Świątek awansowała do półfinału turnieju WTA 1000 w Pekinie. Przed Polką prestiżowy mecz przeciwko Coco Gauff. Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Transmisja na żywo? Stream online? Wszystkie kwestie poruszamy w tekście. Dowiedz się więc gdzie oglądać mecz Świątek dzisiaj.

OGLĄDAJ TUTAJ

Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo? Transmisja i wynik

Za Igą Świątek fenomenalny, nie bójmy się tego napisać, mecz przeciwko Caroline Garcii. Polka i Francuzka stworzyły widowisko, jakiego kobiecy tenis dawno nie widział. Dwa pierwsze sety i walka na przysłowiowe noże, punkt za punkt, mogły się bardzo podobać. Iga rozstrzygnęła mecz w trzeciej partii i awansowała do 1/2 finału WTA Pekin 2023. Teraz czas na kolejne starcie, w którym jej rywalką będzie Coco Gauff. Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Mecz Świątek – Gauff już w sobotę, 7 października 2023 roku, o godzinie 8:30 czasu polskiego.

Radzimy nastawić budziki, bo szykują się niezłe emocje. Zwłaszcza, że Polka ma sporo do udowodnienia Amerykance. Iga przegrała w sierpniu z Coco półfinał w Cincinnati i teraz z pewnością będzie chciała wziąć rewanż. Skoro wiesz kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj, to w dalszej części tekstu objaśniamy także, gdzie oglądać transmisję.

Gdzie oglądać mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo? 07.10.2023

Z meczu półfinałowego Świątek – Gauff transmisja dostępna będzie zarówno w TV, jak i online. W przypadku transmisji telewizyjnej mowa o jednej z anten Canal+ Sport, którego to należy być abonamentem. Dobra informacja jest jednak taka, że mecz Świątek dzisiaj na żywo można obejrzeć także za darmo. Transmisja online pojawi się w serwisie Betclic. Wymagana jest rejestracja konta. Dzięku temu możesz oglądać wszystkie mecze tenisa ziemnego całkowicie za darmo. Sprawdź pod poniższym linkiem.

OGLĄDAJ TUTAJ