Świątek – Pliskova transmisja. Gdzie oglądać WTA Doha?

Świątek – Pliskova transmisja. Gdzie oglądać WTA Doha?
Icon Sport

Iga Świątek jest dwa kroki od obronienia tytułu na turnieju WTA w Dausze. Polka wygrała z Azarenką w ćwierćfinale i teraz w półfinale zagra przeciwko Pliskovej. Wiadomo gdzie oglądać mecz Świątek – Pliskova. Transmisja półfinału WTA Doha 2024 będzie dostępna zarówno w tradycyjnej telewizji, jak i online za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Świątek – Pliskova? Transmisja na żywo

Darmowa transmisja meczu Świątek – Pliskova dostępna będzie w Fortunie. Skorzystaj z przycisku w naszym tekście, załóż konto w 30 sekund i postaw dowolny zakład za minimum 2 złote. Dzięki temu obejrzysz za darmo mecz Świątek dzisiaj. Transmisja na żywo dostępna jest zarówno na komputerze, jak i telefonie. Dzięki zakładowi za 2 złote możesz oglądać także wszystkie inne mecze tenisa ziemnego oraz pozostałe dyscypliny, w tym piłkę nożną całkowicie za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Mecz Świątek dzisiaj na żywo – transmisja telewizyjna

Standardowo też dostępna będzie transmisja meczu Świątek w tv. O przekaz wideo zadba, jak to w przypadku turniejów rangi WTA przystało, Canal+ Sport. Iga Świątek i Karolina Pliskova zagrają w drugim meczu od godziny 15:00, a to oznacza, że Polka i Czeszka powinny zameldować się na korcie około godziny 17:00 czasu polskiego.

Piąte zwycięstwo Polki?

Do tej pory Iga Świątek i Karolina Pliskova wychodziły przeciwko sobie na kort cztery razy. Wszystkie mecze wygrała Polka, a dwukrotnie udało jej się to uczynić bez straty choćby jednego seta. Na turnieju w Dosze Iga Świątek nie straciła jeszcze seta, a więc kibice liczą, że raszynianka kolejny mecz zakończy stosunkiem partii 2:0 i pewnie awansuje do turnieju. Zważywszy także na to, iż Polka broni w Dosze tytułu, który wywalczyła sobie w rewelacyjnym stylu przed rokiem.