Świątek – Raducanu transmisja. Gdzie oglądać? 19.04.2024

Świątek – Raducanu transmisja. Gdzie oglądać? 19.04.2024
Icon Sport

Iga Świątek powalczy z Emmą Raducanu o awans do półfinału halowego turnieju w Stuttgarcie. Gdzie oglądać mecz Świątek – Raducanu? Transmisja, standardowo już, dostępna będzie zarówno w telewizji, jak i online – całkowicie za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać mecz Świątek – Raducanu? Transmisja online

Z meczu Świątek – Raducanu transmisja online dostępna będzie w serwisie STS. Wymagana jest rejestracja z linku w tekście, aby oglądać to oraz inne spotkania tenisa ziemnego. W STS możesz obejrzeć wszystkie turnieje z udziałem Igi Świątek, ale też pozostałe tenisowe zmagania i to całkowicie darmo. Mecz Świątek dzisiaj rozpocznie się nie przed godziną 17:00.

OGLĄDAJ TUTAJ

Świątek – Raducanu transmisja TV

Tradycją już jest, że mecze Igi Świątek pokazywane są w telewizji. Prawa do cyklu WTA posiada Canal+, a zatem na antenach tej stacji będzie można oglądać transmisję ćwierćfinałowego meczu Świątek – Raducanu w Stuttgarcie.

Czwarty triumf Polki nad Brytyjką?

Iga Świątek wygrała wszystkie trzy do tej pory rozegrane mecze przeciwko Emmie Raducanu. Polka i Brytyjka rywalizowały już przed dwoma laty w Stuttgarcie, ale ich ostatni pojedynek miał miejsce na ubiegłorocznym Indian Wells. Świątek nie straciła jeszcze żadnego seta w meczach przeciwko Raducanu.

Na Brytyjkę trzeba jednak uważać, bowiem na halowym turnieju w Stuttgarcie pokonała ona Angelikę Kerber i Lindę Noskovą. Świątek wyeliminowała Elise Mertens. Trzymamy kciuki za Polkę!