Świątek – Rybakina transmisja. Gdzie oglądać finał WTA Doha?

Świątek – Rybakina transmisja. Gdzie oglądać finał WTA Doha?
Icon Sport

Polka czy Kazaszka? Która tenisistka wygra finał WTA Doha 2024? Gdzie oglądać mecz? Świątek – Rybakina transmisja pojawi się zarówno online, jak i za pośrednictwem tradycyjnej telewizji.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać finał WTA Doha 2024? Świątek – Rybakina transmisja online

Z meczu Świątek – Rybakina transmisja online pojawi się w serwisie Fortuna. Mecz za darmo będzie mógł oglądać każdy, kto zarejestruje konto i postawi dowolny zakład za minimum 2 złote. Warto dodać, iż Fortuna posiada transmisje wszystkich meczów tenisa ziemnego, ale też wielu meczów piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i nie tylko. Iga Świątek zagra w finale w WTA Doha 2024 już w sobotę 17 lutego, a mecz z Rybakiną rozpocznie się o godzinie 16:00 czasu polskiego. Kliknij poniżej i przejdź do transmisji na żywo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Mecz Świątek dzisiaj na żywo – transmisja finału WTA Doha

Naturalną rzeczą jest fakt, że z meczu Świątek – Rybakina transmisja pojawi się także w tv. Gdzie oglądać finał WTA Doha 2024? Transmisja dostępna będzie na antenie Canal+ Sport, a studio przedmeczowe rozpocznie się na około 30 minut przed zagraniem pierwszej piłki przez Polkę lub Kazaszkę.

Iga faworytką, ale musi uważać na rywalkę

Polka jest faworytką do wygrania i obronienia tytułu na WTA Doha 2024. Finał nie zapowiada się jednak jako łatwa przeprawa, gdyż Jelena Rybakina jest w formie, a dodatkowo ma korzystny bilans bezpośrednich starć. Kazaszka wygrała 4 z 6 meczów przeciwko Polce. Liczę na wiele emocji i szczęśliwy dla Igi Świątek finał. Niech to będzie piękny powrót po nieudanym Australian Open. Tego Idze i sobie życzę.