Świątek – Samsonowa transmisja. Gdzie oglądać finał WTA Pekin 2023?

Świątek - Pegula transmisja
Icon Sport

Iga Świątek i Ludmiła Samsonowa zmierzą się w finale turnieju WTA w Pekinie. Dla kibiców mamy świetną informację, bowiem z meczu Świątek – Samsonowa transmisja dostępna będzie także za darmo. O szczegółach dowiesz się z poniższego tekstu.

Oglądaj tutaj

Gdzie oglądać finał WTA Pekin 2023? Świątek – Samsonowa transmisja online

Odpowiedź na pytanie gdzie oglądać finał WTA Pekin 2023 jest bardzo prosta. Z meczu Świątek – Samsonowa transmisja online za darmo pojawi się w serwisie Betclic. Przypomnijmy, że finał w Pekinie zostanie rozegrany w niedzielę 8 października o godzinie 13:30 czasu polskiego. Jak oglądać mecz Świątek – Samsonowa za darmo? Zarejestruj konto z poniższego linku, a na stronie Betclic przy zakładach na mecz znajdziesz odnośnik do transmisji. Mecz możesz oglądać na komputerze, ale także na telefonie komórkowym.

Oglądaj tutaj

Gdzie oglądać mecz Świątek – Samsonowa? Transmisja TV

Naturalnie odpowiedzią na pytanie gdzie oglądać Świątek – Samsonowa, a więc finał WTA Pekin 2023, transmisja pojawi się także w telewizji. Mecz finałowy pokazywany będzie na kanale Canal+ Sport 2. Należy być abonamentem tego nadawcy lub mieć wykupiony pakiet Canal+ Sport w innym pakiecie telewizyjnym. Dla abonentów transmisja finału WTA w Pekinie pojawi się także w Canal+ Online.

Iga Świątek jest faworytką finału w Pekinie. Nie może to dziwić, bowiem Polka już raz pokonała Rosjankę w tym sezonie, wygrywając na turnieju w Dubaju 6:1, 6:0. Czy tym razem czeka nas kolejna szybka wygrana? Na to i na świetny tenis ze strony Igi Świątek liczymy.