Świątek – Switolina transmisja. Gdzie oglądać? (21.02.2024)

Świątek – Switolina transmisja. Gdzie oglądać? (21.02.2024)
Icon Sport

Już w środę kolejny mecz Igi Świątek. Gdzie oglądać Świątek – Switolina? Transmisja tv i online dostępne będą za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Świątek – Switolina? Transmisja na żywo

Mecz Świątek dzisiaj ze Switoliną rozpocznie się około godziny 16:00 czasu polskiego. Gdzie oglądać Świątek – Switolina? Transmisja online za darmo dostępna będzie w serwisie Fortuna po rejestracji z przycisku widocznego w tekście.

Żeby oglądać mecz Świątek – Switolina konieczne jest założenie konta i postawienie dowolnego zakładu za minimum 2 złote. Dzięki temu przez 7 dni możesz oglądać wszystkie transmisje sportowe na tej stronie, w tym tenis, piłkę nożną, siatkówkę i wiele wiele innych.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać mecz Świątek dzisiaj na żywo w tv?

Transmisja telewizyjna z meczu Świątek – Switolina dostępna będzie na Canal+ Sport. Osoby, które posiadają wykupiony abonament tej platformy, mogą skorzystać także z Canal+ Online. W przeciwnym razie polecamy oglądanie meczu Świątek dzisiaj za darmo u bukmachera Fortuna.

Remisowy bilans

Iga Świątek i Elina Switolina grały przeciw sobie dwa razy. Jest remis 1:1, gdyż na zeszłorocznym Wimbledonie to Ukrainka okazała się lepsza od Polki. Zdecydowaną faworytką jest Iga, która po wygraniu w Doha, chce teraz zdobyć tytuł w Dubaju. Korty twarde wyjątkowo leżą w ostatnim czasie Polce i zapewne w dwóch setach rozprawi się ze Switoliną. Warto zarezerwować sobie wolne późne popołudnie i oglądać mecz Świątek – Switolina.