Świątek – Vondrousova transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz za darmo?

Świątek - Vondrousova transmisja
fot. Icon Sport

Przed nami premierowy mecz Polki na WTA Finals 2023. Gdzie oglądać Świątek – Vondrousova? Transmisja na żywo i online będą dostępne i to za darmo.

Oglądaj tutaj

Gdzie oglądać mecz Świątek – Vondrousova? Transmisja online

Iga Świątek po raz pierwszy podczas WTA Finals 2023 pojawi się na korcie w poniedziałek, 30 października o godzinie 23:00 czasu polskiego. Po drugiej stronie kortu stanie Marketa Vondrousova. Z meczu Świątek – Vondrousova transmisja online za darmo w Betclic. Wymagana jest rejestracja konta. Dzięki temu możesz oglądać tam cały turniej WTA Finals 2023 oraz inne tenisowe rozgrywki.

Oglądaj tutaj

Gdzie oglądać Świątek – Vondrousova? Transmisja TV

Oczywiście, można oglądać też w telewizji mecz Świątek – Vondrousova. Transmisja na żywo w TV dostępna będzie na antenie Canal+ Sport. To właśnie ta stacja posiada prawa telewizyjne do turnieju finałowego WTA Finals 2023. Podobnie zresztą jak do całego cyklu WTA.

Iga Świątek rozpocznie WTA Finals 2023 od wygranej?

Iga Świątek obok Aryny Sabalenki jest jedną z faworytek tegorocznego WTA Finals, które rozgrywane jest w meksykańskim Cancun. Białorusinak rozpoczęła turniej z wysokiego C, a teraz czekamy na korespodencyjną odpowiedź Igi. Polka jest faworytka meczu przeciwko Vondrousovej, gdyż każdy z trzech dotychczas rozegranych meczów przeciwko Czeszce wygrała 2:0. Wiesz już gdzie oglądać Świątek – Vondrousova. Transmisja na żywo na Canal+ Sport oraz w Betclic.