Zheng – Sabalenka transmisja. Gdzie oglądać finał Australian Open 2024?

Zheng – Sabalenka transmisja. Gdzie oglądać finał Australian Open 2024?
Icon Sport

Jako pierwszy rozegrany zostanie finał Australian Open 2024 w grze pojedynczej kobiet. Gdzie oglądać mecz Zheng – Sabalenka? Transmisja pojawi się zarówno w telewizji, jak i w internecie – i to całkowicie za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Finał Australian Open 2024 – gdzie oglądać mecz Zheng – Sabalenka? Transmisja online

Aryna Sabalenka jest zdecydowaną faworytką finału Australian Open 2024. Transmisja meczu dostępna będzie u bukmachera STS. Wymagana jest rejestracja konta, a następnie postawienie dowolnego zakładu za minimum 2 złote. Dodatkowo w STS można będzie obejrzeć także męski finał oraz inne dyscypliny sportu. Wystarczy kliknąć w poniższy link i dokonać rejestracji konta.

OGLĄDAJ TUTAJ

Oprócz tego, że transmisja finału Australian Open 2024 pojawi się w STS, kibice będą mogli śledzić transmisję telewizyjną. O tą, jak zwykle zresztą, zadba Eurosport. Mecz Zheng z Sabalenką będzie można oglądać na Eurosporcie 1 z polskim komentarzem.

O której godzinie finał Australian Open 2024? Kiedy mecz Zheng – Sabalenka?

Skoro jasne jest gdzie oglądać finał Australian Open 2024 – transmisja w STS, to warto też wiedzieć, o której godzinie zagrają Qinwen Zheng i Aryna Sabalenka. Panie wyjdą na kort w sobotę 27 stycznia, o godzinie 9:30 czasu polskiego.