Indywidualne Mistrzostwa Polski na żużlu: kiedy, o której, gdzie oglądać transmisję?

Indywidualne Mistrzostwa Polski na żużlu: kiedy, o której, gdzie oglądać transmisję?
fot. Icon Sport

Przed nami ostatnie zmagania w tegorocznym cyklu Indywidualne Mistrzostwa Polski na żużlu. Trzeci z finałów odbędzie się w Łodzi  – kiedy, o której i gdzie będzie można oglądać turniej?

OGLĄDAJ TUTAJ

Kiedy IMP na żużlu? O której godzinie?

Kiedy Indywidualne Mistrzostwa Polski na żużlu? Turniej w Łodzi odbędzie się już 4 września 2023 roku. Będzie to trzeci, a zarazem ostatni finał tegorocznych zmagań o tytuł najlepszego zawodnika w naszym kraju. Początek rywalizacji zaplanowany został na godzinę 19:00.

Warto odnotować, że w tym roku emocji w ramach Indywidualnych Mistrzostw Polski 2023 absolutnie nie brakuje. Pierwszy z finałów odbył się w Rzeszowie, a potem rywalizacja toczyła się na torze w Pile.

IMP 2023: przed nami ostatni finał

Końca dobiegają Indywidualne Mistrzostwa Polski na żużlu w wydaniu finałowym! Najpierw odbył się finał w Rzeszowie, a potem rywalizacja toczyła się w Pile. Wcześniej natomiast mieliśmy okazję śledzić eliminacje, które odbywały się w Opolu, Rybniku, Bydgoszczy i Rawiczu, a także IMP Challenge w Grudziądzu. Teraz czas na decydującą batalię o mistrzowski tytuł.

Pierwszy finał IMP żużel, jak już zostało wspomniane, odbył się w stolicy Podkarpacia. Wówczas najlepszy okazał się Bartoz Zmarzlik. Drugie miejsce zajął Maciej Janowski, a trzeci był Piotr Pawlicki. Na czwartej lokacie sklasyfikowany został Szymon Woźniak, zaś piąty był Patryk Dudek. Kolejne lokaty zajęli tacy zawodnicy jak Jarosław Hampel, Kacper Woryna czy Mateusz Cierniak.

A co działo się w Pile? Tam ponownie najlepszy okazał się Bartek Zmarzlik. Drugą lokatą zadowolić się musiał Maciej Janowski, natomiast trzeci był Patryk Dudek. Kolejne miejsca należały do takich zawodników jak Jarosław Hampel, Dominik Kubera, Janusz Kołodziej czy Przemysław Pawlicki.

Lista startowa IMP na żużlu

Jak prezentuje się Indywidualne Mistrzostwa Polski na żużlu lista startowa turnieju w Łodzi? Poniżej można przeanalizować kompletne zestawienie. Łódzcy kibice zobaczą w akcji m.in. Szymona Woźniaka, Macieja Janowskiego, Janusza Kołodzieja, Bartosza Zmarzlika, Oskara Fajfera czy Patryka Dudka i Dominika Kuberę.

1. Patryk Dudek (For Nature Solutions KS Apator Toruń) #692
2. Wiktor Przyjemski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) #505
3. Wiktor Lampart (For Nature Solutions KS Apator Toruń) #47
4. Przemysław Pawlicki (Enea Falubaz Zielona Góra) #16
5. Oskar Fajfer (Ebut.pl Stal Gorzów) #161
6. Mateusz Świdnicki (Cellfast Wilki Krosno) #108
7. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) #333
8. Wiktor Jasiński (Ebut.pl Stal Gorzów) #299
9. Jarosław Hampel (Platinum Motor Lublin) #33
10. Bartosz Zmarzlik (Platinum Motor Lublin) #95
11. Piotr Pawlicki (Betard Sparta Wrocław) #777
12. Kacper Woryna (Tauron Włókniarz Częstochowa)  #223
13. Dominik Kubera (Platinum Motor Lublin)  #415
14. Krzysztof Buczkowski (Enea Falubaz Zielona Góra) #277
15. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) #71
16. Szymon Woźniak (Ebut.pl Stal Gorzów) #48

R1 Mateusz Cierniak (Platinum Motor Lublin)  #842
R2 Jakub Miśkowiak (Tauron Włókniarz Częstochowa) #515

Gdzie oglądać Indywidualne Mistrzostwa Polski na żużlu? Transmisja i stream online

Zastanawiasz się, czy prowadzona będzie Indywidualne Mistrzostwa Polski na żużlu transmisja? Mamy dobrą informację. Zmagania będzie można oglądać na Canal+ Sport 5. Stream udostępniony zostanie zatem między innymi w telewizji. Ale to niejedyne rozwiązanie pozwalające śledzić drugą odsłonę finałowej batalii o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski.

OGLĄDAJ TUTAJ

IMP żużel transmisja dostępna będzie bowiem również za pośrednictwem internetu. Zmagania śledzić będzie można na platformie Canal+ online. Działa ona na nowoczesnych telewizorach, komputerach, smartfonach, a także tabletach. Każdy może zatem postawić na dogodne rozwiązanie.

Istotne jest też niewątpliwie to, że transmisja dostępna na Canal+ online nie będzie darmowa. Z tej platformy korzystać mogą bowiem wyłącznie te osoby, które posiadają wykupioną subskrypcję. Jeżeli jej nie masz i nie chcesz płacić za możliwość śledzenia IMP na żużlu w Łodzi, to niestety nie obejrzysz legalnie tych zmagań.

W takiej sytuacji pozostaną Tobie jedynie rezultaty „na żywo”. Będą one publikowane między innymi na portalach branżowych. Wiadomo jednak, że „suche” wyniki to nie to samo, co oglądanie zawodów. Podczas transmisji można bowiem wyłapać bardzo wiele istotnych elementów, o których nie można się dowiedzieć przy okazji śledzenia samych wyników.