Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa. Kurs 100.00 na zwycięzcę

Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa. Kurs 100.00 na zwycięzcę

ODBIERZ BONUS

Unia Leszno zmierzy się z Włókniarzem Częstochowa na inaugurację PGE Ekstraligi 2024. “Byki” pojadą w pełnym składzie z Januszem Kołodziejem, ale i częstochowskie “Niedźwiadki” mają apetyty by wygrać. Kto okaże się lepszy? Na mecz Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa kurs 100.00 na zwycięzcę to oferta dostępna w serwisie bukmacherskim STS.

Kurs 100.00 na zwycięzcę meczu Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa (Bonus STS)

Czy Unia Leszno pokona Włókniarza Częstochowa, a może będzie totalnie na odwrót? Obstaw swojego faworyta w STS po kursie 100.00. Kliknij w czerwony przycisk “odbierz bonus” na wstępie tekstu lub zarejestruj konto z kodem promocyjnym STS, zaakceptuj zgody marketingowe i wpłać min. 50 złotych na pierwszy raz. Postaw też za minimum 2 złote zakład SOLO lub AKO, na którym umieścisz typ na wygranego meczu Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa. Kurs 100.00 zostanie aktywowany automatycznie. To oznacza, że jeżeli trafisz swój zakład, odbierzesz 200 złotych w formie bonusu, a miłym gestem będzie też fakt, że na Twoje konto wpadnie dodatkowo wygrana po standardowym kursie.

  • Rejestracja z kodem STSMAX lub przez link
  • Akceptacja zgód marketingowych
  • Wpłata min. 50 zł
  • Zakład za min. 2 zł z typem na wygranego meczu Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa

ODBIERZ BONUS

Promocja łączy się z zakładem bez ryzyka, w ramach którego możesz otrzymać do 100 złotych zwrotu za pierwszy nietrafiony kupon.

Warto wspomnieć, że przed meczem najważniejsza informacja dla Byków jest taka, że w składzie znalazł się wracający po kontuzji Janusz Kołodziej. Unia liczy też, że Andrzej Lebiediew będzie dobrym zastępstwem za Jaimona Lidseya, a Damian Ratajczak wróci do progresu formy.

Fogo Unia Leszno
9. Bartosz Smektała
10. Janusz Kołodziej
11. Andrzej Lebiediew
12. Keynan Rew
13. Grzegorz Zengota
14. Antoni Mencel
15. Damian Ratajczak
16.

Tauron Włókniarz Częstochowa
1. Mikkel Michelsen
2. Maksym Drabik
3. Kacper Woryna
4. Mads Hansen
5. Leon Madsen
6. Kajetan Kupiec
7. Igor Nabiałkowski
8.