Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa transmisja. Gdzie oglądać?

Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa transmisja. Gdzie oglądać?

Gdzie oglądać mecz Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa? Transmisja dostępna będzie w TV. Szczegóły sprawdzisz w tekście.

Gdzie oglądać Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa? Transmisja TV

Na którym kanale mecz Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa? Transmisja dostępna będzie na antenie Eleven Sports 1. Będzie to drugi mecz nowego sezonu PGE Ekstraligi i rozpocznie się w piątek 12 kwietnia, o godzinie 20:30.

BONUS: KURS 100.00 na zwycięzcę meczu w STS! (rejestracja z kodem STSMAX, wpłata min. 50 zł i akceptacja zgód marketingowych, max. wygrana 200 zł) 

ODBIERZ BONUS

Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa transmisja online

Z meczu Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa transmisja online pojawi się w usłudze Canal+ Online. Możesz zarejestrować się, a następnie zalogować i oglądać kanał Eleven Sports 1 z wykorzystaniem poniższego odnośnika.

OGLĄDAJ TUTAJ

Byki poskromią Lwy?

Unia Leszno z nadziejami przystępuje do inauguracyjnego meczu w sezonie 2024. Zwłaszcza, że Byki na ostatniej prostej dowiedziały się, iż do ich składu wraca kontuzjowany w okresie przygotowawczym Janusz Kołodziej. Koldi to najmocniejsza karta w talii nowego menadżera leszczynian, a więc Rafała Okoniewskiego. Byki liczą też na walecznego Andrzeja Lebiediewa, który zastąpił Jaimona Lidseya. W Lesznie głośno się mówi o tym, że odpalić ma wreszcie Damian Ratajczak, dla którego zeszły sezon był ogromnym przestojem. Cóż, pierwszy mecz może pokazać w którym miejscu znajduje się nie tylko Unia, ale i Włókniarz. Częstochowianie mają mocny skład, ale ten wiele razy już zawodził. Czy wreszcie Lwy pojadą na miarę pokładanych w nich nadziei? Warto zwrócić uwagę na dobrze radzącego sobie w Lesznie Leona Madsena oraz Mikkela Michelsena, który niegdyś jeździł z plastronem Byków na piersi.