Anders Thomsen kontuzjowany? Jest nowy komunikat

Anders Thomsen kontuzjowany? Jest nowy komunikat
fot. Icon Sport

Serca kibiców Stali Gorzów zabiły mocniej, gdy Anders Thomsen uczestniczył w groźnym zdarzeniu w Danii. Obcokrajowiec gorzowskiej drużyny upadł na tor, po czym nie jechał dalej. Co wiadomo o stanie zdrowia Thomsena?

Anders Thomsen pojedzie w PGE Ekstralidze!

Najnowsze wieści są bardzo optymistyczne. W mediach społecznościowych Vojens Speedway Center pojawiła się informacja o tym, że Anders Thomsen przeszedł badania w szpitalu uniwersyteckim w Odense, które nie wykazały żadnych złamań.

Ustalono jednocześnie, że jego bark wyskoczył ze stawu. W związku z tym w ciągu kilku najbliższych dni będzie leczony w Arhus.

“Życzymy Andersowi szybkiego powrotu do zdrowia i mamy nadzieję, że będzie gotowy na sobotę, kiedy to ma zaplanowany udział w kwalifikacjach do cyklu Grand Prix” – podsumowano.

Pojawił się też wpis jego polskiego menedżera. Ze słów Krzysztofa Sudaka jasno wynika, że Thomsen będzie gotowy do rywalizacji już w ten weekend!

“Anders czuję się dobrze. Badania nie wykazały żadnych złamań. Będzie gotowy na weekend” – napisał na platformie X.

Tym razem Stal Gorzów, w której rywalizuje Thomsen, pojedzie na wyjeździe. Gorzowski zespół czeka trudna przeprawa związana z konfrontacją z Betard Spartą Wrocław. Będzie to pojedynek w ramach szóstej kolejki PGE Ekstraligi. Zaplanowano go na 26 maja 2024 roku. Początek rywalizacji o godz. 16:30.