Clout MMA 1 wyniki wszystkich walk i skróty (05.08.2023)

Clout MMA 1 wyniki wszystkich walk i skróty (05.08.2023)

Debiutancka gala przykuwa oko wszystkich kibiców freak fightów w Polsce. Jakie były na Clout MMA 1 wyniki walk? Relacja na żywo i skróty walk dostępne są poniżej. Zapoznaj się z nimi.

Clout MMA 1 wyniki walk i skróty wideo (05.08.2023)

Tekst wymaga odświeżania.

Poniżej sprawdzisz wyniki walk Clout MMA 1. Kto wygrał? Czy wyniki Clout MMA 1 są zaskoczeniem? Dowiedz się poniżej.

 • Kacper Ludwiczek Bociański – Mariusz Super Mario Sobczak: Super Mario wygrywa decyzją sędziów.
 • Piotr Pająk – Wojciech Rekordzista Sobierajski: Rekordzista nokautuje Pająka w pierwszej rundzie.
 • Błażej Augustyn – Dominik Pudzianowski: Augustyn wygrywa decyzją sędziów.
 • Piotr Lizak Lizakowski – Dominik Skowyra: Lizakowski wygrywa przez duszenie zza pleców w pierwszej rundzie.
 • Konrad Karwat – Michał Potężny Tłumacz Waleszczyński: Karwat wygrywa przez techniczny nokaut po ciosach w dosiadzie w pierwszej rundzie.
 • Tomasz Szalony Reporter Matysiak – Cezary Czarek Czaruje Gołębiewski: Czarek Czaruje wygrywa przez nokaut prawym w trzeciej rundzie.
 • Nikola Nikita Alokin – Monika Najlepsza Polska Dziennikarka Laskowska: Najlepsza Polska Dziennikarka wygrywa przez nokaut kolanem w drugiej rundzie.
 • Ewa Mrs. Honey Wyszatycka – Paulina Hornik: Paulina Hornik wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów.
 • Adrian Cios – Magical jr.: Cios wygrywa przez techniczny nokaut ciosami w parterze, w trzeciej rundzie.
 • Denis Labryga – Dawid Crazy Załęcki: Denis Labryga wygrywa przez niezdolność rywala do walki. Dawid Załęcki nie został dopuszczony do drugiej rundy z powodu mocnego rozcięcia na nodze.
 • Jay Silva – Tomasz Sarara: Tomasz Sarara wygrywa jednogłośną decyzją sędziów. 
 • Tomasz Hajto – Zbigniew Bartman: Zbigniew Bartman wygrywa przez duszenie w drugiej rundzie.
 • Marcin Najman – Andrzej Fonfara: Andrzej Fonfara wygrywa przez techniczny nokaut po 15 sekundach walki, zasypując Najmana ciosami w parterze.

Wyniki Clout MMA 1 – kto wygrał i skróty walk

Podczas Clout MMA 1 wyniki walk to nie wszystko. Warto też zapoznać się z krótką relacją z każdego pojedynku oraz zobaczyć z Clout MMA 1 skróty walk.

Tekst wymaga odświeżania.

Ludwiczek – Super Mario kto wygrał na Clout MMA 1?

Super Mario wygrywa decyzją sędziów po trzech rundach emocjonującej walki. Druga runda należała do Ludwiczka, ale to Super Mario był częściej i mocniej.

Piotr Pająk – Rekordzista kto wygrał na Clout MMA 1?

Ależ walka Rekordzisty! Zasypał Pająka ciosami przy siatce w pierwszej rundzie. Sędzia zmuszony był liczyć Pająka, a po chwili go poddać.

Błażej Augustyn – Dominik Pudzianowski kto wygrał na Clout MMA 1?

Kapitalny debiut Błażeja Augustyna, który w stójce rozbił Pudzianowskiego. Pewna wygrana na kartach sędziowskich.

Piotr Lizakowski – Dominik Skowyra kto wygrał na Clout MMA 1?

Piotr Lizakowski wygrywa przez duszenie zza pleców już w pierwszej rundzie walki.

Konrad Karwat – Michał Waleszczyński kto wygrał na Clout MMA 1?

Bez większego zaskoczenia przebiegała ta walka. Karwat od razu sprowadził, zyskał dosiad i pozycję boczną, po czym zasypał swojego rywala ciosami. Sędzia przerwał pojedynek już w pierwszej rundzie.

Szalony Reporter – Czarek Czaruje kto wygrał na Clout MMA 1?

Czarek Czaruje nokautuje prawym Szalonego Reportera w trzeciej rundzie. Wcześniej wydawało się, że na kartach sędziowskich prowadził Szalony Reporter, który dobrze kontrolował walkę w parterze.

Nikita – Najlepsza Polska Dziennikarka kto wygrał na Clout MMA 1?

Nikita wyglądała lepiej po pierwszej rundzie, ale w drugiej Najlepsza Polska Dziennikarka wyprowadziła dwa mocne kolana na głowę rywalki, która po drugim z nich padła na matę. Nokaut. Widać, że Laskowska ćwiczyła ten element, gdyż już w pierwszej odsłonie walki próbowała ataków kolanami.

Mrs. Honey – Paulina Hornik kto wygrał na Clout MMA 1?

Byliśmy świadkami wyjątkowo emocjonującego pojedynku kobiet, gdzie obie wymieniły się olbrzymią ilością ciosów. Żaden z nich nie miał jednak na tyle siły, żeby powalić czy to Mrs. Honey czy Paulinę Hornik i decyzję musieli podjąć sędziowie. Wskazali jednogłośnie na Paulinę Hornik.

Adrian Cios – Magical jr. kto wygrał na Clout MMA 1?

Brzydkie sceny w pierwszej rundzie, kiedy to Adrian Cios kopnął w głowę Magicala jr., podczas gdy ten był w pozycji leżącej. Pomimo faulu, to Cios lepszy w pierwszej rundzie. W drugiej rundzie Cios jeszcze bardziej zaznaczył swoją przewagę, konsekwentnie rozbijając Magicala. W trzeciej rundzie Magical już się nie obronił. Cios znów go obalił i zasypał ciosami. Sędzia przerwał walkę.

Denis Labryga – Dawid Crazy Załęcki kto wygrał na Clout MMA 1?

Po świetnej pierwszej rundzie w wykonaniu obu zawodników, lekarz nie dopuścił Dawida Załęckiego do drugiej odsłony. Na jego nodze pojawiło się poważne rozcięcie.

Jay Silva – Tomasz Sarara kto wygrał na Clout MMA 1?

Tak, jak przewidywano, Tomasz Sarara zdominował Jay'a Silvę. Polak powiększał swoją przewagą z każdą minutą walki, a w ostatniej minucie trzeciej rundy, Jay Silva był nawet liczony. Ostatecznie Sarara wygrywa jednogłośnie na punkty.

Tomasz Hajto – Zbigniew Bartman kto wygrał na Clout MMA 1?

Ciekawa pierwsza runda, gdzie mocne ciosy wyprowadzał jeden i drugi, mocniejsze wydaje się, że Hajto. Jednak na początku drugiej rundy Hajto poszedł na deski, a następnie odklepał, kiedy Bartman zapiął duszenie.

Marcin Najman – Andrzej Fonfara kto wygrał na Clout MMA 1?

Najman chciał błyskawicznie sprowadzić, później delikatnie zahaczył Fonfarę sierpem, ale ostatecznie po kilku sekundach wylądował w parterze. Fonfara dobił go u dołu i walka zakończyła się już po 15 sekundach.

Clout MMA 1 czyli debiutancka gala

Niewątpliwie Clout MMA 1 wyniki walk budzą duże zainteresowanie, bowiem to debiutancka gala tejże organizacji, która zamierza zagospodarować rynek po zablokowaniu przez ABW organizacji High League. Na karcie walk Clout MMA 1 pojawiło się wiele znanych nazwisk z High League, ale też absolutni debiutanci, jak chociażby Zbigniew Bartman, Tomasz Hajto czy Błażej Augustyn. I to właśnie federacja, która zarządzana jest między innymi przez Sławomira Peszkę, ma nie tylko promować influencerów, ale także byłych sportowców. Pamiętaj, że wyniki Clout MMA 1 możesz sprawdzić w powyższym tekście. Dodatkowo, w komentarzach możesz nam dać znać, które na Clout MMA wyniki walk zaskoczyły Cię najbardziej.