Kto wygrał walkę Sarara – Jay Silva? Wynik i skrót walki (Clout MMA 1)

Kto wygrał walkę Sarara – Jay Silva? Wynik i skrót walki (Clout MMA 1)

Jak przebiegała walka Sarara – Jay Silva? Kto wygrał na Clout MMA 1? Wynik walki Sarara – Jay Silva, skrót wideo i opis poznasz poniżej.

Sarara – Jay Silva kto wygrał walkę na Clout MMA 1?

Kto wygrał walkę Sarara – Jay Silva podczas Clout MMA 1? Tomasz Sarara wygrywa jednogłośną decyzją sędziów. 

Dobra pierwsza runda, gdzie z upływem każdej minuty, zgodnie z planem, przewagę zyskiwał Sarara. Kickboxer próbował uderzeń, jak i serii kopnięć. W drugiej rundzie Sarara przyspieszył, a Silva zaczął wyglądać już na zmęczonego. Sarara szukał skutecznego wysokiego kopnięcia na głowę rywala. W końcówce trzeciej rundy Sarara mocno trafił Silvę, ten upadł na matę i był liczony przez sędziego. Amerykanin zdołał jednak wrócić do walki. Zdecydowana dominacja Sarary.

Kto wygrał Sarara – Jay Silva? Skrót walki wideo

Tomasz Sarara faworytem przed walką

Walka Sarara – Jay Silva kto wygrał? W pojedynku K-1 zdecydowanym faworytem bukmacherów był Sarara, który przecież wywodzi się z tej dyscypliny. Jay Silva to typowy zawodnik mma. Obaj są u schyłku swojej kariery i to jeden z powodów, dla którego zdecydowali się na udział we freak fightach. Eksperci przewidywali, że walka Sarary z Jay'em Silvą będzie niezwykle energiczna i nie radzili mrugać. Czy się potwierdziło? Kto wygrał Sarara – Jay Silva? Wynik walki i jej skrót sprawdzisz powyżej.