Clout MMA 2: Super Mario zmierzy się ze Skrzypasem

Clout MMA 2: Super Mario zmierzy się ze Skrzypasem

28 października w Płocku w Orlen Arenie dojdzie do drugiej edycji gali Clout MMA. Organizatorzy są na etapie kompletowania karty walk na to wydarzenie. Przed chwilą poznaliśmy kolejne, mocno freak fightowe zestawienie, które na pewno będzie interesować wielu kibiców. Super Mario, znany twórca internetowy zmierzy się ze Skrzypasem, który znany jest w internecie głównie z nagrywania swoich treningów. Pojedynek zapowiada się na bardzo wyrównany co na pewno zwiastuje duże emocje, który będziemy świadkami w Płocku.

Clout MMA 2: Super Mario zmierzy się ze Skrzypasem, czyli pojedynek siłaczy

Obaj zawodnicy są znani głównie z tego, że tworzą w internecie treści związane z treningami na siłowni. No, Super Mario znany jest również z fresh fryzurki. Panowie nie maja za sobą dużego doświadczenia jeśli chodzi o profesjonalne sporty walki. Dla Skrzypasa będzie to debiut w zawodowych klatkach, wiec poza samym wyzwaniem sportowym będzie musiał zmierzyć się z presją, która będzie towarzyszyć mu w debiucie. Super Mario ma dotychczas jeden występ w klatce. Sobczak zadebiutował na gali Clout MMA 1, gdzie decyzją sędziów pokona Kacpra Ludwiczka Bociańskiego. Nie był to imponujący występ w jego wykonaniu choć trzeba przyznać, że miał pojedynek pod kontrolą i wykorzystując swoją siłę fizyczną zanotował pewne zwycięstwo.

Karta walk Clout MMA 2

Druga edycja niedawno powstałej federacji freak fightów odbędzie się już 28 października w płockiej Orlen Arenie. Organizacja sukcesywnie uzupełnia kartę walk. Na rozpisce zobaczymy między innymi legendarnych w sportach walki zawodników jak Jerome Le Banner czy Bob Sapp. Oprócz tego zobaczymy dobrze znanych na freak fightowym podwórku zawodników jak Jakub Japczan Piotrowicz czy Marcin El Testosteron Najman. Oto aktualna karta walk Clout MMA 2:

  • Denis Załęcki – Daniel Omielańczuk
  • Jerome Le Banner – Dawid “Crazy” Załęcki
  • Marcin Najman – Piotr Lizakowski
  • Bob The Beast Sapp – Piotr Bestia Piechowiak
  • Toni Chaplin – Marcel Gawronek Gawroński
  • Katarzyna Laluna Alexander – TBA
  • Super Mario – Skrzypas
  • Rafał „Boro” Borkowski – 10 rywali