Clout MMA 2: Denis Labryga zmierzy się z Kamilem Mindą

Clout MMA 2: Denis Labryga zmierzy się z Kamilem Mindą

Na drugiej edycji gali Clout MMA będziemy mieli okazję ponownie obejrzeć w klatce Denisa Labrygę. Zawodnik związany z Illegal Night wejdzie do klatki Clout MMA po raz drugi. W swoim debiucie pokonał Dawida Crazy Załęckiego. 28 października jednak poprzeczka powędruje zdecydowanie wyżej. Jego przeciwnikiem będzie Kamil Minda, polski zawodnik MMA, który ma na koncie występy między innymi w Oktagonie oraz Fight Exclusive Night. Mimo delikatnego zarysu freak fightów, musimy mówić tutaj o stricte sportowym pojedynku.

Clout MMA 2: Denis Labryga zmierzy się w Płocku z Kamilem Mindą

Doświadczenie jest aspektem w tej walce, który będzie zdecydowanie najbardziej różnił obu zawodników. pomimo tego, że Labryga nie jest nowicjuszem jeśli chodzi o występy na galach freak fightowych to ma on dotychczas jedynie 4 występy na swoim koncie. Co prawda wszystkie wygrał i to pewnie przed czasem ale jest to niewielka liczba. Warto tutaj wspomnieć, że Minda ma na swoim koncie w zawodowym MMA 4 porażki, oprócz tego udało mu się odnieść 8 zwycięstw. Popularny zawodnik wagi ciężkiej ma na koncie starty między innymi na galach Wotore, Fight Exclusive Night, Oktagon czy PLMMA. Jest to zdecydowanie większy bagaż doświadczeń aniżeli jego rywala, który jest dopiero na początku swojej przygody z rywalizacją z mocnymi zawodnikami i niewątpliwie starcie z Mindą będzie dla Labrygi największym wyzwaniem w karierze.

Karta walk Clout MMA 2

Do drugiej edycji Clout MMA zostało coraz mniej czasu. Za niewiele ponad 3 tygodnie w Płocku będziemy świadkami kolejnych sportowych emocji. Do zamknięcia rozpiski pozostało zatem coraz mniej czasu. Na ten moment mamy w klatce potwierdzoną obecność takich zawodników jak np. Marcin Najman, Dawid Załęcki, Bob Sapp czy legendardny Jerome Le Banner. Oto aktualna karta walk gali Clout MMA 2, która odbędzie się 28 października w płockiej Orlen Arenie:

  • Denis Załęcki – Daniel Omielańczuk
  • Tomasz Sarara – Dawid “Crazy” Załęcki
  • Marcin Najman – Piotr Lizakowski
  • Bob The Beast Sapp – Piotr Bestia Piechowiak
  • Toni Chaplin – Marcel Gawronek Gawroński
  • Katarzyna Laluna Alexander – TBA
  • Super Mario – Skrzypas
  • Rafał „Boro” Borkowski – 10 rywali
  • Denis Labryga – Kamil Minda