Crossowe treningi dla najmłodszych (Wideo)

KM Cross Lublin rozpoczyna szkolenie najmłodszych miłośników motocrossu. Klub zaprasza dzieci i młodzież w wieku 4 – 12 lat na bezpłatne treningi pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Zajęcia, jak co roku, odbywają się przy  ul. Rusałka w każdy poniedziałek i środę o godzinie 17:00.

KM Cross Lublin jest klubowym mistrzem Polski w motocrossie. Klub sięgał po ten tytuł kilkakrotnie z rzędu. Lubelski team może tez pochwalić się indywidualnymi mistrzami w motocrossie i mistrzem świata juniorów w Cross Country, którym jest Kuba Piątak.

Naszą akcją chcemy zachęcić najmłodszych do sportu, dlatego cała inicjatywa odbywa się pod hasłem „Szukamy Mistrza Świata!”. Robimy to już dziewiąty rok z rzędu, co roku po takiej akcji zostaje w naszych szeregach ok. 20 – 25 zawodników. Aktualnie na te treningi przychodzi ok. 15 osób, ale szerszą promocję zaczniemy w tym tygodniu, także wtedy zaczną się kolejki – wyjaśnił Kamil Walczak, trener KM Cross Lublin.

Aby wziąć udział w takich bezpłatnych zajęciach należy zjawić się na jednym z treningów z rodzicem, bądź opiekunem prawnym. Wszelkie informacje dotyczące treningów można zaczerpnąć u trenera Kamila Walczaka pod numerem 502 562 219.