Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo: transmisja, stream, gdzie oglądać? 02.06.2023

Mecz Hurkacza dzisiaj
Icon Sport

Hubert awansował do trzeciej rundy Roland Garros 2023, ale znów dostarczył swoim kibicom nieprawdopodobnych emocji. Tym razem jego rywalem będzie Juan Pablo Varillas. Kiedy i o której gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Znamy plan gier i wiemy też gdzie oglądać mecz Hurkacza dzisiaj na żywo. Transmisja i live stream czekają.

Oglądaj tutaj

Mecz Hurkacza dzisiaj na żywo. Transmisja oraz stream live (02.06.2023)

Kto potrafi dostarczyć tak wiele emocji, co Hubi? W pierwszej rundzie Polak w pięciu setach wyeliminował Davida Goffina, a w drugiej w pięciu setach, wracąjąc ze stanu 3:5 w czwartej partii, ograł Tallona Griekspoora. Czas na trzecią rundę i mecz Hurkacz –  Varillas. Mecz Hurkacza dzisiaj tj. w piątek, 2 czerwca 2023, jako czwarty mecz od godziny 11:00 (po Fognini – Ofner), a więc około 19:15. Trzymamy kciuki za awans naszego rodaka do czwartej rundy Roland Garros 2023.

Skoro wiadomo kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj – na żywo transmisja będzie dostępna na Eurosporcie. Oprócz tego, stream live za darmo będzie można śledzić w serwisie Fortuna. Gdzie oglądać mecz Hurkacza dzisiaj? Transmisja online na stronie Fortuny znajduje się w zakładce “zakłady live”. Żeby ją oglądać, wymagana jest rejestracja konta. Trwa 30 sekund, a dla wszystkich, którzy chcą obstawiać, bukmacher przygotował darmowy zakład 20 złotych bez depozytu za kod promocyjny (sprawdź szczegóły).

Oglądaj tutaj