Indian Wells 2023: kiedy grają Polacy w drugiej rundzie? Terminarz i godziny meczów

Indian Wells 2023: kiedy grają Polacy w drugiej rundzie? Terminarz i godziny meczów

W drugiej rundzie zobaczymy aż czterech polskich tenisistów. Rywalizację na tym etapie rozpoczną Iga Świątek, Hubert Hurkacz oraz Magda Linette. Dołączyła do nich także Magdalena Fręch. Zobacz wobec tego, kiedy grają Polacy na Indian Wells 2023. Terminarz, godziny i informacja, gdzie oglądać mecze znajduje się poniżej.

Indian Wells: kiedy grają Polacy? Terminarz meczów

Na początek drugiej rundy Indian Wells 2023 będziemy emocjonować się meczem Magdy Linette. Kiedy gra Linette? Poznanianka w sobotę, 11 marca 2023 o godzinie 20:00 zagra przeciwko Emmie Raducanu. Co ciekawe, będzie to jedno z najbardziej interesujących spotkań kalifornijskiej imprezy na tym etapie.

Warto wiedzieć także kiedy gra Iga Świątek. Nasza najlepsza rakieta w drugiej rundzie zmierzy się z Claire Liu. Polsko-amerykański mecz już 11 marca (sobota) około 22:00. Będzie to drugi pojedynek na korcie, podczas sesji rozpoczynającej się o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Nieco dłużej będzie trzeba poczekać na mecze Huberta Hurkacz oraz Magdaleny Fręch. Odbędą się one w nocy czasu polskiego, z soboty na niedzielę (11 marca). Około 2:00 Magdalena Fręch spróbuje sprawić niespodziankę w pojedynku przeciwko Ons Jabeur, a około 3:00 Hubert Hurkacz zmierzy się z australijskim kwalifikantem, Alexeiem Popyrinem.

Wiedząc już kiedy grają Polacy na Indian Wells 2023 liczymy, że cała czwórka naszych awansuje do trzeciej rundy. Oceniając jednak szanse bardziej realnie, to Świątek i Hurkacz są zdecydowanymi faworytami swoich meczów. Linette jak najbardziej może wygrać z Raducanu, a Fręch będzie musiała wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, żeby próbować zagrozić Ons Jabeur.

Indian Wells 2023: gdzie oglądać mecze Polaków?

Prawa do pokazywania damskiej odsłony Indian Wells posiada Canal+. Z kolei turniej mężczyzn na antenie Polsatu Sport. Mamy jednak informacje, jak oglądać wszystkie mecze w jednym miejscu i to za darmo. Zarejestruj się w Superbet. Rejestracja jak i transmisje są darmowe. Możesz oglądać tam z Indian Wells 2023 transmisje wszystkich meczów Polaków, ale też pozostałych spotkań.

Oglądaj tutaj