Jakub Kamiński odejdzie zimą z Wolfsburga? Znamy stanowisko “Wilków”

Jakub Kamiński odejdzie zimą z Wolfsburga? Znamy stanowisko “Wilków”
Icon Sport

Do zakończenia zimowego okienka transferowego pozostało jeszcze trochę czasu, a to oznacza, że pewne zmiany mogą dotknąć również polskich piłkarzy grających za granicą. W Niemczech media zastanawiają się nad tym, czy Jakub Kamiński odejdzie zimą z Wolfsburga, ponieważ jego obecna drużyna otrzymała niedawno ofertę z innego klubu, który na co dzień również występuje w Bundeslidze.

Poprzedni sezon w barwach “Wilków” nie był najgorszy dla Jakuba Kamińskiego. Reprezentant Biało-Czerwonych w miarę regularnie pojawiał się na boisku. W obecnych rozgrywkach sytuacja polskiego skrzydłowego wygląda już nieco gorzej. Rzadko występuje on w podstawowym składzie, co oczywiście rodzi plotki na temat przyszłości byłego zawodnika Lecha Poznań.

Jakub Kamiński odejdzie zimą z Wolfsburga? Klub się na to nie zgadza

Niemiecki “Bild” podał ostatnio ciekawą informację. Według tego dziennika VfL Bochum interesuje się Jakubem Kamińskim. Sprawa jest ponoć na tyle poważna, że ten klub wystosował do Wolfsburga oficjalne zapytanie w sprawie potencjalnego wypożyczenia zimą reprezentanta Polski.

Na ten moment nic jednak nie wskazuje na to, że Jakub Kamiński odejdzie zimą z Wolfsburga, ponieważ jego obecny klub szybko tę propozycję odrzucił. “Bild” zwraca uwagę na to, że do zakończenia okienka transferowego pozostało jeszcze trochę czasu i sporo może się wydarzyć.

Polski skrzydłowy trafił do Wolfsburga latem 2022 roku z Lecha Poznań i związał się z nowym zespołem umową do końca czerwca 2027 roku. “Kolejorz” otrzymał za swojego piłkarza 10 mln euro. W obecnym sezonie reprezentant Biało-Czerwonych ma spory problem z przebiciem się do wyjściowego składu. Choć zgromadził na swoim koncie 14 występów we wszystkich rozgrywkach, to zaliczył w nich tylko 369 minut. W tym sezonie nie udało mu się jeszcze zdobyć żadnego gola ani zanotować asysty.

Zobacz też: Kamil Glik kontuzjowany. Obrońcę Cracovii czeka długa przerwa