Jamal Musiala odejdzie z Bayernu Monachium? Dwa kluby interesują się Niemcem

Jamal Musiala odejdzie z Bayernu Monachium? Dwa kluby interesują się Niemcem
Icon Sport

Obecnie okienko transferowe pozostaje zamknięte, ale nie wpływa to na spekulacje dotyczące przyszłości zawodników największych klubów piłkarskich. W Niemczech zastanawiają się nad tym, czy Jamal Musiala odejdzie z Bayernu Monachium. Ponoć niemiecki pomocnik nie jest obecnie zbyt zadowolony ze swojej sytuacji w zespole mistrza Niemiec.

Jakiś czas temu niemieckie media sugerowały, że Bayern Monachium zamierza spotkać się z przedstawicielami Jamala Musiali i rozpocząć rozmowy związane z przedłużeniem przez piłkarza umowy z bawarskim klubem. Choć do negocjacji dosżło, nie przyniosły one żadnego przełomu w sprawie przyszłości reprezentanta Niemiec.

Jamal Musiala odejdzie z Bayernu Monachium? Real Madryt i Liverpool monitorują sytuację Niemca

Spotkanie z byłym dyrektorem sportowym Bayernu Monachium nie było zbyt owocne – Jamal Musiala nie zdecydował się przedłużyć wówczas umowy, która kończy się w czerwcu 2026 roku. Co więcej, niemiecki zawodnik nie ma zamiaru na razie zgadzać się na kolejne rozmowy, tak przynajmniej informuje “Sport Bild”. Wszystko dlatego, że reprezentant Niemiec nie odgrywa obecnie pierwszoplanowej postaci w drużynie prowadzonej przez Thomasa Tuchela.

W Niemczech mówi się o tym, że jeśli nie dojdzie przełomu w tej sprawie, to Jamal Musiala będzie mógł rozważyć inne opcje. Tych ponoć nie brakuje, ponieważ wielkie europejskie kluby monitorują sytuację niemieckiego pomocnika. Media sugerują, że Real Madryt i Liverpool znajdują się w gronie zainteresowanych piłkarzem drużyn.

Na razie trudno spekulować na temat tego, czy Jamal Musiala odejdzie z Bayernu Monachium. To wciąż młody zawodnik, któremu kontrakt z bawarskim klubem wygasa dopiero za trzy lata. Mistrz Niemiec nie musi na razie podejmować żadnych gwałtownych działań, które byłyby związane z przyszłością niemieckiego pomocnika.

W obecnych rozgrywkach Jamal Musiala rozegrał 8 meczów, w których strzelił jednego gola i dołożył do tego dwie asysty. W tym sezonie reprezentant Niemiec zgromadził łącznie 578 minut, co pokazuje, że pomocnik faktycznie nie zawsze gra od deski do deski.

Zobacz także: Kylian Mbappe ma otrzymać w przyszłym tygodniu nową ofertę