Mariusz Rumak na razie zostaje w Lechu Poznań. Nowe informacje o trenerze “Kolejorza”

Mariusz Rumak na razie zostaje w Lechu Poznań. Nowe informacje o trenerze “Kolejorza”
X (Twitter) @LechPoznan

W okolicach weekendu działo się bardzo dużo, jeśli chodzi o zespół ze stolicy Wielkopolski. Gdy wydawało się, że dojdzie do zmiany na stanowisku trenera, tak się jednak nie stało. Mariusz Rumak na razie zostaje w Lechu Poznań. Wtorkowe obrady działu ds. sportu w “Kolejorzu” nie zmieniły niczego w tej kwestii – podaje portal Meczyki.pl.

W niedzielny wieczór jak grom z jasnego nieba gruchnęła wiadomość na temat tego, że Mariusz Rumak przestanie być trenerem Lecha Poznań jeszcze przed spotkaniem z ŁKS-em Łódź. Według tych wieści to stanowisko miał objąć Rafał Janas. Medialne spekulacje jednak się nie potwierdziły i przynajmniej na razie do takiej zmiany nie dojdzie.

Nowe informacji na temat Mariusza Rumaka. Na razie zostaje w Lechu Poznań

Okazało się, że w weekend nie została podjęta żadna drastyczna decyzja, a sam Mariusz Rumak również nie podał się do dymisji. Ewentualnych nowości można było spodziewać się po wtorkowych obradach ds. sportu. Jak podał Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, nic takiego się nie wydarzyło.

“Jeśli w Poznaniu czekaliście na wieści po dzisiejszych obradach działu ds. sportu. Nie ma sensacji. Mariusz Rumak normalnie przygotowuje zespół do treningu. Start 17:00” – napisał dziennikarz we wpisie na portalu X (dawniej Twitter).

Teraz można być w zasadzie pewnym tego, że Mariusz Rumak na razie zostaje w Lechu Poznań. Wydaje się, że nastroje w “Kolejorzu” są jednak napięte i każda kolejna wpadka tego zespołu może wywołać trzęsienie ziemi.

Na razie klub ze stolicy Wielkopolski wciąż liczy się w walce o mistrzostwo kraju. Na ten moment Lech Poznań zajmuje trzecią pozycję w ligowej tabeli i traci do prowadzącej Jagiellonii Białystok 4 punkty. W następnej kolejce “Kolejorz” podejmie ŁKS Łódź. To spotkanie odbędzie się w niedzielę o 15:00.