Kiedy grają siatkarze z Bułgarią? O której mecz Polska – Bułgaria (Liga Narodów 2023)?

Kiedy grają siatkarze z Bułgarią? O której mecz Polska – Bułgaria (Liga Narodów 2023)?
fot. Icon Sport

Karol Kłos i spółka idą przez Ligę Narodów jak burza. Kiedy grają polscy siatkarze z Bułgarią i czy ponownie będą w stanie zmieść rywali z parkietu? Oto kilka słów naszych przemyśleń.

Kiedy grają siatkarze? Mecz Polska – Bułgaria?

Im bliżej do kolejnego starcia grupowego, tym częściej pojawiają się pytania, kiedy grają siatkarze w Lidze Narodów 2023. Co ciekawe sprawa jest banalnie prosta, gdyż podopieczni Nikoli Grbica wychodzą na parkiet w japońskiej Nagoi praktycznie codziennie.

Zatem o której grają siatkarze z Bułgarią? Jeśli harmonogram zmagań nie ulegnie nagle drastycznej zmianie, to początek piątkowej batalii zaplanowano na godz. 9:10. Rzecz jasna w dniu 9 czerwca bieżącego roku.

Gdzie oglądać mecz Polska – Bułgaria?

Jesteśmy świadomi tego, że informacje kiedy mecz Polska – Bułgaria siatkówka to wiadomość niezwykle ważna, ale równie istotne jest chyba to, gdzie w ogóle będzie można takie spotkanie oglądać. Stali klienci oraz Ci potencjalni po uprzednim założeniu konta będą mogli śledzić przebieg tej potyczki za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji STS. Oczywiście całkowicie za darmo!

OGLĄDAJ TUTAJ

W TV przekaz na żywo udostępnią natomiast stacje TVP2, TVP Sport oraz Polsat Sport.

Kiedy grają polscy siatkarze następne mecze w Lidze Narodów 2023?

Jako wierni fani reprezentacji narodowej zastanawiacie się pewnie, kiedy grają Polacy w siatkówkę swój kolejny mecz w ramach Ligi Narodów? W uzyskaniu tych informacji pomóc może Wam nasze kompletne zestawienie, które postanowiliśmy stworzyć specjalnie na tę okazję:

Nagoya (Japonia):

11 czerwca: Polska – Serbia (godz. 8:40)

Rotterdam (Holandia):

21 czerwca: Polska – Niemcy (godz. 20:00)
22 czerwca: Polska – Holandia (godz. 20:00)
24 czerwca: Polska – USA (godz. 13:00)
25 czerwca: Polska – Włochy (godz. 12:30)

Pasay (Filipiny):

5 lipca: Polska – Słowenia (godz. 9:00)
7 lipca: Polska – Brazylia (godz. 5:00)
8 lipca: Polska – Kanada (godz. 9:00)
9 lipca: Polska – Japonia (godz. 13:00)

W wolnej chwili zachęcamy także do rzucenia okiem na garść propozycji bukmacherskich dotyczących spotkania Polaków z reprezentacją Iranu.