Odchodzi z kadry. Kamil Glik zareagował

Odchodzi z kadry. Kamil Glik zareagował
fot. Icon Sport

Duża zmiana w Polskim Związku Piłki Nożnej. We wtorek (5 grudnia) media podały, że z funkcją team managera i rzecznika prasowego PZPN-u pożegna się Jakub Kwiatkowski. Na te doniesienia zareagował już między innymi Kamil Glik.

Jakub Kwiatkowski odchodzi. Co na to Kamil Glik?

Jakub Kwiatkowski przez wiele lat trwał przy męskiej reprezentacji Polski. Początkowo pracował wyłącznie jako rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej, a potem został również team managerem. Wydawało się, że jego pozycja w PZPN-ie jest bardzo mocna i nie musi drżeć o swoją przyszłość.

Rzeczywistość zweryfikowała te spostrzeżenia. Kwiatkowski został zwolniony z PZPN-u, o czym we wtorek (5 grudnia) donosiły m.in. meczyki.pl. Tomasz Włodarczyk określił tę decyzję mianem szokującej.

Tymczasem na decyzję o zwolnieniu wieloletniego pracownika reagują m.in. kadrowicze. Głos w tej sprawie zabrał choćby Kamil Glik.

“Wiele konferencji i pięknych chwil… Głowa do góry i do przodu Kuba” – napisał Glik na InstaStories (zobacz poniżej).

Nie tylko Glik zareagował na ruch Polskiego Związku Piłki Nożnej. Do tematu zwolnienia Kwiatkowskiego odniósł się też Matty Cash.

“Gdyby nie Ty, przyjacielu, nie miałbym możliwości gry w tej reprezentacji. Co za dobry człowiek. Będzie nam Ciebie brakowało, przyjacielu” – napisał na platformie X.

Czytaj też: Jakub Kwiatkowski odchodzi z PZPN-u. Szokujące kulisy

Kamil Glik żegna Jakuba Kwiatkowskiego
fot. Instagram