Oto kandydat na nowego team managera reprezentacji Polski

Oto kandydat na nowego team managera reprezentacji Polski
Icon Sport

Niedawno rozpętała się kolejna burza wokół polskiej kadry. Okazało się, że Jakub Kwiatkowski przestał w niej pełnić obowiązki team managera. Od razu pojawiły się spekulacje związane z tym, kto może go zastąpić na tym stanowisku. Oto kandydat na nowego team managera reprezentacji Polski, którego nazwisko zna praktycznie każdy fan polskiej piłki.

Warto przypomnieć, że Jakub Kwiatkowski pełnił obowiązki team managera i rzecznika prasowego reprezentacji Polski. Po tych roszadach może dojść do tego, że te dwa stanowiska zostaną rozdzielone – tak przynajmniej informuje portal Sport.pl. Kto może otrzymać swoją szansę?

Oto kandydat na nowego team managera reprezentacji Polski. Powrót Jerzego Dudka?

W przypadku rzecznika prasowego mówiło się o tym, że może nim zostać Sebastian Staszewski lub Agnieszka Syczewska. Pierwsza z osób zdążyła już zdementować te informacje, a druga nie udzieliła komentarza w tej sprawie. Być może Polski Związek Piłki Nożnej postawi na kogoś, kto już tam pracuje.

Ciekawiej robi się, jeśli chodzi o team managera. Oto kandydat na nowego team managera reprezentacji Polski i jest nim Jerzy Dudek. Już jakiś czas temu mówiło się o tym, że były bramkarz Liverpoolu i Realu Madryt może pracować w PZPN, jednak ostatecznie do tego nie doszło. Wówczas mówiło się o dyrektorze kadry. Potencjalnym powodem fiaska był konflikt interesów, wynikający ze współpracy sponsorskiej byłego reprezentanta Biało-Czerwonych.

Co więcej, Jerzy Dudek podczas niedawnej rozmowy z TVP Sport wspominał o tym, że nie zamyka drogi do pracy w kadrze. Wskazywał na to, że od początku następnego roku przeszkody mogą zostać usunięte. Czy to oznacza, że były bramkarz reprezentacji Polski wróci do niej w innym charakterze? Sporo szczegółów układa się tutaj w całość, jednak musimy poczekać na oficjalne wieści w tym temacie.

Zobacz też: Jerzy Dudek będzie pracował z reprezentacją Polski? “Trzeba rozmawiać z PZPN”