Piotr Zieliński może wstrzymać się z podjęciem decyzji. Co wiemy o jego przyszłości?

Piotr Zieliński może wstrzymać się z podjęciem decyzji. Co wiemy o jego przyszłości?
Icon Sport

Wciąż nie ma pewności co do tego, gdzie w przyszłym sezonie będzie występował reprezentant Biało-Czerwonych. Choć spekulowano, że komunikat pojawi się już niebawem, to okazuje się, że Piotr Zieliński może wstrzymać się z podjęciem decyzji nawet przez kilka następnych tygodni – podaje portal Meczyki.pl.

Ta sprawa jest o tyle ciekawa ze względu na sytuację kontraktową reprezentanta Polski. Jego umowa z SSC Napoli wygasa z końcem czerwca tego roku. To oznacza, że polski pomocnik może już bez przeszkód negocjować z dowolnym zespołem, aby latem zmienić barwy bez konieczności zapłaty kwoty odstępnego.

Piotr Zieliński może wstrzymać się z podjęciem decyzji. Co się zmieniło?

Jakiś czas temu “Tuttosport” poinformował, że najbliższe dni mogą być kluczowe dla przyszłości polskiego pomocnika. Spekulowano, że może on zakomunikować swoją decyzję już po Superpucharze Włoch. W czwartek SSC Napoli zagra w półfinale tych rozgrywek z Fiorentiną, a ewentualny finał zostanie rozegrany w poniedziałek.

Portal Meczyki.pl poinformował, że Piotr Zieliński może wstrzymać się z podjęciem decyzji. Według tych doniesień negocjacje wciąż trwają i nic nie sugeruje, aby miały zostać niebawem zakończone. To źródło donosi, że reprezentant Biało-Czerwonych może uchylić rąbka tajemnicy nawet dopiero za kilka tygodni.

W wyścigu o Piotra Zielińskiego prowadzi na ten moment Inter Mediolan. Według wielu źródeł reprezentant Polski już uzgodnił indywidualne warunki kontraktu z tym zespołem. W grze o pomocnika pozostaje jeszcze Juventus, ale media informowały także o innych drużynach. Na ten moment raczej jest mała szansa na to, że zawodnik SSC Napoli zdecyduje się pozostać w dotychczasowym zespole. Niczego nie można jednak wykluczyć, ponieważ już w letnim okienku transferowym dochodziło do wielu zwrotów akcji z udziałem Piotra Zielińskiego.

Zobacz też: Michał Probierz spotka się z Argentyńczykiem, który może grać dla reprezentacji Polski