Kiedy gra Świątek, Fręch, Hurkacz i Linette? Mecze Polaków (Australian Open 2024)

Kiedy gra Świątek, Fręch, Hurkacz i Linette? Mecze Polaków (Australian Open 2024)

Kibice tenisa ziemnego już nie mogą doczekać się kolejnych emocji, związanych z występami biało-czerwonych. To zresztą nie dziwi, bowiem apetyty są wyostrzone. Kiedy gra Iga Świątek, Hubert Hurkacz, Magda Linette i Magdalena Fręch?

Kiedy grają Świątek, Hurkacz, Fręch, Linette? O której godzinie i z kim?

  • Hubert Hurkacz – Danił Miedwiediew, 24 stycznia 2024 roku o nieznanej jeszcze godzinie.
  • Magda Linette – turniej Hua Hin WTA 250 od 29 stycznia
  • Iga Świątek – turniej w Dausze od 12 lutego.
  • Magdalena Fręch – turniej w Kluż-Napoka od 5 lutego.

Mecze Polaków obejrzysz na żywo w Superbet. Wystarczy, że zarejestrujesz darmowe konto, co zajmuje około 30 sekund

OGLĄDAJ TUTAJ

Kiedy gra Świątek następny mecz?

Wiemy, kiedy gra Iga Świątek. Liderka światowego rankingu gra podczas Indian Wells 2023. Przed rokiem Polka okazała się najlepsza w kalifornijskiej imprezie i teraz myśli o obronie tytułu. Z racji rozstawienia Iga Świątek rozpoczęła od drugiej rundy, w której błyskawicznie pokonała Amerykankę, Claire Liu. W trzeciej rundzie Świątek wygrała z Biancą Andreescu, a w kolejnej bardzo pewnie pokonała Emmę Raducanu. O której gra Świątek najbliższy mecz? Polka w 1/4 finału zagra z Soraną Cirsteą. Ten mecz w czwartek 16 marca 2023 roku, około 21:00 czasu polskiego.

Kiedy gra Hurkacz następny mecz?

Hubert Hurkacz przed rokiem dotarł do czwartej rundy Indian Wells 2023. Patrząc na to, że w tym roku osiągnął najlepszy wynik na Australian Open oraz wygrał turniej w Marsylii, liczymyliśmy że i w Kalifornii nas pozytywnie zaskoczy. Hurkacz przystąpił do rywalizacji na Indian Wells 2023 od drugiej rundy. Kiedy gra Hubert Hurkacz? W pierwszej rundzie Polak pewnie rozprawił się z Alexeiem Popyrinem.W drugiej zagrał przeciwko Tommy'emu Paulowi i niestety przegrał. Następny turniej z udziałem Hurkacza, a więc Miami Open rozpocznie się 22 marca 2023 roku.

Kiedy gra Linette następny mecz?

Kiedy gra Linette? Polka grała podczas Indian Wells 2023, ale w drugiej rundzie przegrała z Emmą Raducanu. Najbliższe mecze Magdy Linette podczas Miami Open, które ruszy 21 marca 2023 roku. Polka ma zagwarantowany udział w drabince głównej.

Wiesz już więc, kiedy gra Iga Świątek, Hubert Hurkacz oraz Magda Linette. Gdzie oglądać mecze? Spójrz poniżej.

Kiedy gra Fręch następny mecz?

Magdalena Fręch pomimo przegranych kwalifikacji awansowała do głównej drabinki Indian Wells 2023. Polka w drugiej rundzie przegrała jednak z Tunezyjką, Ons Jabeur. Kiedy gra Fręch najbliższy mecz? Przystąpi do kwalifikacji Miami Open, które ruszą 19 marca 2023 roku.

Gdzie oglądać mecze Świątek, Hurkacza i Linette?

Transmisje wszystkich meczów Świątek, Hurkacza, Linette oraz pozostałych starć rangi ATP i WTA znajdziesz w zakładach bukmacherskich Betclic. Wystarczy, że zarejestrujesz darmowe konto, co zajmuje około 30 sekund.

Oglądaj tutaj