Piotr Zieliński nie został skreślony przez SSC Napoli? Ma zagrać w hicie

Piotr Zieliński nie został skreślony przez SSC Napoli? Ma zagrać w hicie
Icon Sport

Wiele wskazywało na to, że najbliższe tygodnie czy miesiące będą dla pomocnika reprezentacji Polski niezwykle trudne. Najpierw pojawiła się informacja odnośnie tego, że nie został zgłoszony do meczów Ligi Mistrzów, a potem nie otrzymał powołania na mecz Serie A przeciwko Hellasowi Verona. Okazuje się, że prawdopodobnie Piotr Zieliński nie został skreślony przez SSC Napoli – przynajmniej nie całkowicie.

To całe zamieszanie ma oczywiście źródło w sytuacji kontraktowej polskiego pomocnika. Piotr Zieliński z końcem czerwca tego roku przestanie być zawodnikiem SSC Napoli i wiele wskazuje na to, że reprezentant Biało-Czerwonych zasili szeregi Interu Mediolan. Z tego względu spekulowano, że “Zielu” ma zostać praktycznie całkowicie odsunięty od gry w zespole mistrza Włoch.

SSC Napoli nie skreśliło Piotra Zielińskiego? Dziennikarze są tego pewni

Już w niedzielny wieczór, dokładnie o 20:45, odbędzie się hit Serie A. SSC Napoli podejmie AC Milan. Spekulowano na temat tego, czy Piotr Zieliński otrzyma szansę w tym spotkaniu. Okazało się, że reprezentant Biało-Czerwonych został powołany na to starcie mimo tego, że nie znalazł się w kadrze na mecz z Hellasem Verona – wiele wskazuje jednak na to, że miały na to wpływ kwestie zdrowotne.

Dziennikarze włoskich mediów są w zasadzie pewni, że Piotr Zieliński nie został skreślony przez SSC Napoli i wybiegnie w podstawowym składzie na spotkanie z AC Milanem. W “Corriere dello Sport” czytamy, że “Polak wraca do wyjściowej jedenastki po kontuzji”. Podobnego zdania są eksperci “Sky Sport” – w ich przewidywanym zestawieniu również znalazło się miejsce dla reprezentanta Biało-Czerwonych.

Jeśli wierzyć włoskim mediom, to Piotr Zieliński zagra we włoskim hicie od początku. Będzie miał jednocześnie okazję do tego, aby przełamać swoją passę. Reprezentant Polski czeka na gola lub asystę już od ponad czterech miesięcy – ostatni raz trafił do siatki w październikowym meczu przeciwko Realowi Madryt w Lidze Mistrzów.