Tomasz Hajto znowu zawalczy we freak fightach? Wskazał rywala!

Tomasz Hajto znowu zawalczy we freak fightach? Wskazał rywala!
Instagram @tomaszhajto7

Były piłkarz wciąż nie ma na swoim koncie żadnej wygranej walki w oktagonie. Jednak z jego ostatniej publikacji w mediach społecznościowych można wywnioskować, że szykuje się do powrotu. Czy Tomasz Hajto znowu zawalczy we freak fightach? O tym dowiemy się w najbliższym czasie, ponieważ wciąż są to przypuszczenia, a nie oficjalne wiadomości.

Do tej pory ekspert telewizyjny stanął w szranki z ze Zbigniewem Bartmanem i Jakubem Wawrzyniakiem. W obu tych pojedynkach musiał jednak uznać wyższość swoich rywali. Czy powiedzenie do trzech razy sztuka znajdzie potwierdzenie we freak fightowej karierze byłego reprezentanta Polski?

Z kim z chce zawalczyć Tomasz Hajto? Oto możliwy rywal

Tomasz Hajto opublikował zdjęcie na swoim koncie na portalu Instagram, gdzie pozuje z Piotrem Świerczewskim, a więc również byłym piłkarzem. Warto przypomnieć, że obaj panowie znają się z boiska, ponieważ w przeszłości mieli okazję dzielić ze sobą szatnię, między innymi w reprezentacji Polski.

“Jak się wam podoba taki pojedynek? Dwaj przyjaciele z boiska teraz w oktagonie” – napisał w opisie do posta Tomasz Hajto. W relacji ekspert telewizyjny również opublikował zdjęcie z Piotrem Świerczewskim, dopytując Sławomira Peszkę, czy ogarnie taką walkę.

Warto przypomnieć, że Piotr Świerczewski również ma na swoim koncie występy w klatce. Do tej pory były reprezentant Polski walczył w federacjach FFF i Fame MMA. Poszło mu jednak lepiej niż Tomaszowi Hajcie, ponieważ najpierw pokonał Grzegorza Collinsa, a potem Dariusza Kaźmierczkuka.

Czy Tomasz Hajto znowu zawalczy we freak fightach? Nie wiadomo przecież, czy cały ten post nie ma wyłącznie charakteru humorystycznego. Jednakże Sławomir Peszko, czyli ambasador Clout MMA, udostępnił wspomnianą relację eksperta telewizyjnego, co może sugerować, że coś jest na rzeczy. Gala Clout MMA 5 odbędzie się 8 czerwca w Katowicach. Wciąż nie znamy pełnej karty walk tej imprezy.