Z kim zagra Lech Poznań w 1/8 finału Ligi Konferencji? Kiedy losowanie?

Z kim zagra Lech Poznań w 1/8 finału Ligi Konferencji? Kiedy losowanie?

Kibice Kolejorza zadają sobie pytanie, z kim zagra Lech Poznań w 1/8 finału Ligi Konferencji jeżeli pokona Bodo/Glimt. Znani są już potencjalni rywale Lecha. Wiemy także, kiedy losowanie 1/8 finału LKE.

AKTUALIZACJA: Lech Poznań w 1/8 finału Ligi Konferencji zmierzy się z Djurgardens! Więcej o tym meczu przeczytasz tutaj.

Z kim zagra Lech w 1/8 finału Ligi Konferencji?

Znani są potencjalni rywale Lecha Poznań w 1/8 finału Ligi Konferencji. Z kim zagra Lech Poznań? Kolejorz w przypadku pokonania Bodo/Glimt trafi na jeden z następujących klubów: Basaksehir, West Ham, Villarreal, OGC Nice, AZ Alkmaar, Djurgardens, Sivasspor, Slovan Bratysława.

Z kibicowskiego, jak i sportowego punktu widzenia najciekawiej zapowiadałyby się mecze z West Hamem, Nice oraz Villarrealem, z którym Lech rywalizował przecież w fazie grupowej i to jak równy z równym. Teoretycznie najłatwiejszymi rywalami mogliby być Djurgardens oraz Slovan Bratysława. Najpierw Lech musi jednak pokonać Bodo/Glimt.

Kiedy losowanie 1/8 finału Ligi Konferencji?

Wiemy już też, kiedy losowanie 1/8 finału Ligi Konferencji. Z kim zagra Lech, jeżeli awansuje, przekonamy się już jutro, a więc w piątek 24 lutego 2023 roku. Losowanie Ligi Konferencji rozpocznie się o godzinie 13:00 we francuskim Nyonie.

Trzymamy kciuki za Lecha Poznań, żeby wyelimował Bodo/Glimt i zagrał w 1/8 finału Ligi Konferencji. Z kim? To już mało istotne. Na tym poziomie rozgrywek naszym zdaniem, każdy rywal jest niezwykle groźny. Kolejorz sam zresztą pokazał już w fazie grupowej, że nie straszne mu największe firmy, jak między innymi Villarreal, także z zaciekawieniem będziemy śledzić losy Lecha Poznań w Lidze Konferencji.