Żużel. Czy Janusz Kołodziej pojedzie na inaugurację?

Żużel. Czy Janusz Kołodziej pojedzie na inaugurację?
fot. Icon Sport

Nie ma już żadnych wątpliwości. Pojawiły się informacje na temat tego, czy Janusz Kołodziej wystartuje w meczu 1. kolejki PGE Ekstraligi Fogo Unia Leszno – Tauron Włókniarz Częstochowa.

Janusz Kołodziej pojedzie na inaugurację!

Podczas jednego z przedsezonowych sparingów Janusz Kołodziej doznał kontuzji. Nieoficjalnie mówiło się o złamaniu mostka. Zazwyczaj taki uraz wymaga nawet 3 miesięcy odpoczynku.

Kołodziej natomiast już we wtorek (9 kwietnia) powrócił na tor. Sztab szkoleniowy “Byków” tonował jednak nastroje i zaznaczał, że jego udział w meczu Fogo Unia Leszno – Tauron Włókniarz Częstochowa jest uzależniony od wyników badań.

W czwartkowy poranek pojawiły się pozytywne wieści. Fogo Unia Leszno przekazała w sieci, że nie ma przeciwwskazań do jazdy i Janusz Kołodziej wystartuje w meczu z Tauron Włókniarzem Częstochowa!

“Mamy ZNAKOMITE wieści. Janusz Kołodziej Racing wystąpi w meczu z Tauron Włókniarzem Częstochowa. Po przejściu szczegółowych badań w GuardianClinic w Koninie, możemy śmiało powiedzieć, że KAPITAN jest gotowy do rywalizacji” – napisano na Facebooku.

W związku z tym Unia Leszno przystąpi do meczu pierwszej kolejki PGE Ekstraligi w najsilniejszym składzie. Pojedynek Fogo Unia Leszno – Tauron Włókniarz Częstochowa odbędzie się 12 kwietnia 2024 roku. Pierwszy bieg zaplanowano na godzinę 20:30. Zanosi się na bardzo ciekawy mecz. O końcowym rezultacie zadecydować mogą totalne detale!