Hurkacz – Ruud transmisja. Gdzie oglądać, kiedy, o której?

Hurkacz – Ruud transmisja. Gdzie oglądać, kiedy, o której?
Icon Sport

W trzeciej rundzie turnieju Masters w Monte Carlo Polak zagra z Casperem Ruudem. Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Ruud? Transmisja i wynik na żywo pojawią się zarówno w internecie, jak i w tv. Sprawdź szczegóły.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Ruud? Transmisja online za darmo

Z meczu Hurkacz – Ruud transmisja pojawi się całkowicie za darmo w usłudze Fortuna TV. Musisz zarejestrować konto, aby oglądać ten oraz inne mecze tenisa ziemnego. Skorzystaj z czerwonego przycisku “oglądaj tutaj” we wstępie tekstu.

Hurkacz – Ruud transmisja TV

Oczywiście pokazywana będzie także transmisja telewizyjna. Gdzie oglądać mecz Hurkacza dzisiaj z Ruudem? Na Polsacie Sport Extra. Można też ewentualnie skorzystać z usługi Polsat Box Go, ale jest ona darmowa wyłącznie dla abonentów tej platformy. Pozostali użytkownicy muszą opłacić dostęp. Stąd też polecamy Fortuna TV.

Kiedy gra Hurkacz? O której mecz Hurkacz – Ruud?

Hurkacz i Ruud zagrają w ostatnim meczu dnia na korcie centralnym w Monte Carlo. Można się zatem spodziewać, że Polak i Norweg pojawią się na korcie około godziny 17:00. Jedno jest pewne – zagrają bezpośrednio po zakończeniu meczu Struff – Sinner. Hurkacz i Ruud grali dwukrotnie przeciwko sobie, a bilans bezpośredniej rywalizacji jest remisowy. To może być ciekawy mecz. Zwłaszcza, że Polak wygrał wszystkie sześć pojedynków w tym roku na kortach ziemnych, ale to Norweg jest ekspertem od gry na tejże nawierzchni.