200 zł za strzał Lewandowskiego w meczu Polska – Estonia

200 zł za strzał Lewandowskiego

ODBIERZ BONUS

Ciekawy bonus na dzisiejszy mecz Polska – Estonia ma bukmacher Betfan. Jest nim 200 zł freebetu za strzał Roberta Lewandowskiego na bramkę Estończyków.

Bonus 200 zł za celny strzał Roberta Lewandowskiego w meczu z Estonią

Jak skorzystać z bonusu Betfana? Prosto. Zarejestruj konto z kodem promocyjnym: BETFANMAX lub klikając w powyższy czerwony przycisk. Następnie spełnij poniższe warunki:

  • Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe, a więc e-mail i sms
  • Wpłać na grę dokładnie 20 zł
  • Postaw pierwszy zakład za dokładnie 20 zł
  • Może to być kupon SOLO lub AKO, ale zawierający zakład na celny strzał Roberta Lewandowskiego w meczu Polska – Estonia

Trafiłeś? Dostaniesz 200 zł freebetu, za którego zagrasz tak jak chcesz. Nie ma wymogu obrotu, ale wygrana z kuponu postawionego za freebet zostanie odpowiednio pomniejszona o jego wartość.

Robert Lewandowski zdobył ostatnio gola w meczu przeciwko Atletico Madryt oraz dorzucił dwie asysty. To pozwala sądzić, że kapitan reprezentacji Polski znajdzie także drogę do siatki w meczu Polska – Estonia. Zwłaszcza, że rywale to jedna z najsłabszych europejskich nacji, która w eliminacjach przegrała 7 z 8 rozegranych meczów, remisując jedynie z równie słabym Azerbejdżanem. Lewy na pewno więc bedzie miał szansę na gola i jest wielce prawdopodobne, że ją wykorzysta, przełamując swoją reprezentacyjną niemoc. Początek meczu Polska – Estonia o godzinie 20:45.