Atletico Madryt – Barcelona: bonus 300 zł za zwycięzcę meczu

Superbet bonus Atletico Madryt - FC Barcelona

ODBIERZ BONUS

W niedzielę dojdzie do interesującego starcia Atletico Madryt – FC Barcelona. Bonus 300 zł za wygraną jednej z drużyn to oferta w zakładach bukmacherskich Superbet. Zobacz jak skorzystać.

Bonus 300 zł za zwycięzcę meczu Atletico Madryt – FC Barcelona

Pierwszym krokiem jest założenie konta z kodem promocyjnym Superbet: LUBSUPER. Oprócz tego wymagane jest wyrażenie zgód na kontakty marketingowe oraz wpłata o wartości 50 złotych lub więcej. Oto szczegółowy regulamin promocji 300 zł za zwycięzcę meczu Atletico Madryt – FC Barcelona:

  1. Zarejestruj konto z kodem LUBSUPER
  2. Potwierdź zgody marketingowe
  3. Wpłać 50 zł lub więcej
  4. Postaw za 2 zł lub więcej zakład pojedynczy i przedmeczowy na wygraną jednej z drużyn w meczu Atletico Madryt – FC Barcelona

Jeżeli trafisz, odbierzesz bonus o wartości 300 złotych. Superbet proponuje także ciekawy pakiet powitalny, w którym znalazły się bonusy o łącznej wartości aż 3754 złotych. Oczywiście wymagana jest również rejestracja z kodem promocyjnym LUBSUPER. Niedzielny mecz Atletico Madryt z FC Barceloną to szansa na przełamanie się dla Roberta Lewandowskiego, który nie trafił w trzech ostatnich kolejkach, notując jedynie jedną asystę. Czy “Lewy” strzeli przeciwko ekipie Diego Simeone? Przekonamy się już w niedzielę.