Świątek – Sakkari transmisja. Gdzie oglądać finał Indian Wells?

Świątek – Sakkari transmisja. Gdzie oglądać finał Indian Wells?
Icon Sport

Iga Świątek zagra z Marią Sakkari o tytuł w Kalifornii. Gdzie oglądać finał Indian Wells 2024? Transmisja będzie dostępna za darmo w Internecie!

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać finał Indian Wells 2024? Transmisja Świątek – Sakkari

Mecz Igi Świątek z Marią Sakkari rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu polskiego (17 marca, w niedzielę). Gdzie oglądać finał Indian Wells 2024? Transmisja dostępna będzie za darmo w serwisie Superbet. Wymagana jest rejestracja z poniższego linka.

OGLĄDAJ TUTAJ

Superbet to nie tylko mecz Świątek dzisiaj na żywo, ale dziesiątki darmowych transmisji tenisa ziemnego dziennie. Możesz oglądać mecze zarówno na komputerze, jak i na telefonie komórkowym!

Świątek – Sakkari – transmisja TV, na jakim kanale obejrzeć?

Oczywiście nie jest żadnym zaskoczeniem, że mecz Świątek, a więc finał Indian Wells 2024 będzie można obejrzeć również za pośrednictwem tradycyjnej telewizji. Transmisja meczu finałowego pojawi się co ciekawe na dwóch antenach jednocześnie, a mianowicie CANAL+ Sport 2 i Eleven Sports 3 .

Iga Świątek faworytką finału Indian Wells 2024

To właśnie Iga Świątek uważana jest za dużą faworytkę finału Indian Wells 2024. Polka spotka się z Greczynką już po raz szósty. Co prawda do tej pory trzy pojedynki wygrała Maria Sakkari, ale istotne jest to, że Iga Świątek okazała się zdecydowanie lepsza w dwóch ostatnich meczach. Polka zdecydowanie pewniej gra też na Indian Wells, czego potwierdzenie można znaleźć w tym, że nie przegrała na tegorocznym turnieju jeszcze ani jednego seta. Maria Sakkari wręcz przeciwnie, tylko w meczu przeciwko Caroline Garcii była w stanie wygrać w dwóch partiach. To zatem może być dla Greczynki niczym zderzenie się ze ścianą, ale z drugiej strony na pewno nie wolno jej lekceważyć.