Bonus 300 zł na mecz Manchester City – Manchester United

Fortuna bonus 300 zł na mecz Manchester City - Manchester United

ODBIERZ BONUS

W ten weekend odbędzie się wyjątkowo interesujące spotkanie w angielskiej Premier League. Mowa oczywiście o Derbach Manchesteru. Na mecz Manchester City – Manchester United bonus 300 zł przygotował legalny bukmacher Fortuna!

Manchester City – Manchester United: bonus 300 zł (Fortuna)

Promocja dotyczy nowych użytkowników, będących czytelnikami portalu lubsport.pl, którzy zarejestrują się po kliknięciu w czerwony przycisk widoczny na wstępie naszego tekstu – “odbierz bonus”. W ten oto sposób bukmacher zweryfikuje Cię jako naszego czytelnika. Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać 300 złotych bonusu od Fortuny na mecz Manchester City – Manchester United? Oto niezbędne kroki.

  1. Rejestracja konta stałego we Fortunie.
  2. Wyrażenie przynajmniej jednej zgody na komunikację marketingową – sms lub e-mail.
  3. Pierwszy depozyt o wartości minimum 30 złotych.
  4. Postawienie zakładu SOLO za minimum 2 złote na zwycięzcę meczu Manchester City – Manchester United

Jeżeli prawidłowo wytypujesz zwycięzcę derbów Manchesteru, otrzymasz 300 złotych w formie bonusu od Fortuny. Ciekawostką jest na pewno fakt, że City wygrało 4 z 5 ostatnich derbów Manchesteru i to podopieczni Pepa Guardioli znajdują się obecnie w zdecydowanie lepszej formie od United. Bez względu jednak na wynik meczu, na Etihad Stadium na pewno będzie się działo i tego nie można przegapić!